کد خبر : 204653
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 آبان 1401 - 18:11

دانلود زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 زیرنویس فیلم آرتور، نفرین یک فیلم ترسناک متا روان‌شناختی فرانسوی به کارگردانی بارتلمی گروسمان است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. این چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های آرتور است که بر اساس مجموعه کتاب‌های کودکان آرتور اثر لوک بسون ساخته شده است و یک نسخه‌ای از این سه‌گانه است.

دانلود زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 زیرنویس فیلم آرتور، نفرین یک فیلم ترسناک متا روان‌شناختی فرانسوی به کارگردانی بارتلمی گروسمان است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. این چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های آرتور است که بر اساس مجموعه کتاب‌های کودکان آرتور اثر لوک بسون ساخته شده است و یک نسخه‌ای از این سه‌گانه است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 الکس ۸ ساله، سامانتا، ژان، ماتیلد، رناتا، ماکسیم، داگلاس و دومینیک سه گانه فیلم آرتور را تماشا می کنند. پس از پایان فیلم سوم، مادر الکس بچه ها را می خواباند و تولد پسرش را تبریک می گوید. الکس سپس به مادرش می‌گوید که رویای او چیست: تبدیل شدن به یک Minimoy.

ده سال بعد، الکس ۱۸ ساله سعی می کند از دست ژاندارم ها بگریزد، در حالی که او را به شکل آرتور در می آورد. به نوبه خود، ژان، رناتا، ماکسیم، دومینیک، داگلاس و ماتیلد سپس جشن تولد الکس را آماده می کنند. دومی پس از فرار از دست ژاندارم ها به خانه اش می رسد. سپس سامانتا با مبدل به پرنسس سلنیا وارد می شود که الکس را شگفت زده می کند. عصر شروع می شود. دوستان کیک می خورند. الکس تمام هدایایی را که دوستانش پیشنهاد می کنند را باز می کند و سپس با سامانتا برای گفتگو به اتاق می رود. ماکسیم آنها را بلند می کند تا بیایند و فیلم های حماسه را تماشا کنند. سپس گروه دوستان سه گانه لوک بسون را تماشا می کنند، سپس دور میز جمع می شوند تا غذا بخورند. سامانتا یک سورپرایز را برای الکس اعلام می کند: دوستانش خانه ای را پیدا کرده اند که از آن به عنوان مجموعه فیلم استفاده می شد. الکس در کمال ناباوری است تا اینکه دوستانش ویدیویی را که دوستانشان مومو و پیلو ارسال کرده بودند به او نشان می دهند که در آن ما آنها را در مقابل خانه معروف می بینیم. کل گروه دوستان روز بعد برای یافتن خانه ترک می کنند.

دانلود زیرنویس فیلم آرتور، نفرین ۲۰۲۲ پس از چندین ساعت در جاده، نوجوانان در یک شهر کوچک آرام توقف می کنند تا غذا بخرند. اهالی آنها را از زمان ورود تا خروجشان مشاهده می کنند. پس از بازگشت به جاده، رناتا در نزدیکی خانه ای توقف می کند تا مسیر را بپرسد. در حالی که ماتیلد عکس می گیرد، زنگ خانه را به صدا در می آورند. سپس متوجه پاره شدن پای انسان و آویزان شدن آن از بند رخت می شود. اما وقتی سعی می کند از آن عکس بگیرد، چندین سگ آن را پاره می کنند. ساکن خانه می آید و از آنها می پرسد که چه کار می کنند؟ نوجوانان به او می گویند که به دنبال خانه ای هستند که برای فیلمبرداری فیلم آرتور و مینی مای ها استفاده شده است. ساکنی که اکنون پارانوئید به نظر می رسد، به آنها می گوید که اطراف خانه خطرناک است و آنها باید برگردند و بروند. وقتی اعتراض می کنند، او با یک تفنگ ساچمه ای برمی گردد و یک گلوله به هوا پرتاب می کند تا آنها را ترک کند.

زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Arthur, malédiction 2022 گروهی از دوستان که دلسرد نشده‌اند، موفق می‌شوند جاده‌ای را پیدا کنند که آنها را به خانه برساند، اما مجبور می‌شوند در جنگل توقف کنند، زیرا یک درخت افتاده که جاده را مسدود کرده است. الکس و بقیه مسیر را با پای پیاده ادامه می دهند، در حالی که رناتا دنباله ای از روبان ها را پشت سر آنها می گذارد تا مسیر بازگشت به ماشینشان را مشخص کند. دوستان خانه را پیدا می کنند و شروع به عکس گرفتن می کنند. آنها متوجه می شوند که اشیاء مورد استفاده در فیلمبرداری هنوز آنجا هستند. الکس، سامانتا، ماکسیم و دومینیک سپس دریچه ای را پیدا می کنند که به زیرزمین منتهی می شود، در حالی که ژان، ماتیلد، داگلاس و رناتا برای کاوش بقیه خانه به طبقه بالا می روند. ژان متوجه می‌شود که ریل‌های قطاری که در فیلم ظاهر می‌شود، و همچنین گریم‌ها همچنان آنجا هستند. آنها سپس تجهیزات کمپینگ مومو و پیلو را پیدا می کنند و متعجب می شوند که کجا هستند. ماکسیم و دومینیک به طبقه بالا می روند تا به بقیه بپیوندند، در حالی که الکس، سامانتا، ماکسیم و دومینیک به کاوش در زیرزمین ادامه می دهند. الکس و سامانتا از ماکسیم و دومینیک جدا می‌شوند و دری مسدود پیدا می‌کنند که سعی می‌کنند بدون موفقیت آن را باز کنند. آنها شروع به بازگشت می کنند تا با بقیه اعضای گروه ملاقات کنند، اما از ژان می ترسند، که خودش را کاملاً آرایش کرده است تا شبیه یک شخصیت فیلم به نظر برسد.

الکس، سامانتا و دیگران قبل از رفتن برای یافتن مومو و پیلو در نزدیکی خانه کمپ زدند. با شروع تاریک شدن هوا، گروه برای یافتن هیزم به جنگل می روند و با هم سرگرم می شوند و برای تولد الکس نان تست می گویند. دومینیک از گروه جدا می شود و گوشی مومو را پیدا می کند. الکس و دیگران شروع به نگرانی در مورد مومو می کنند، اما با این وجود به مهمانی ادامه می دهند. هنگام رفتن به رختخواب، الکس و سامانتا متقابلا به احساسات خود اعتراف می کنند و می بوسند. در شب، الکس با یک کابوس بیدار می شود که در آن مومو، پیلو و خودش را می بیند که توسط غریبه ها مورد حمله قرار می گیرند. با خروج از چادر متوجه نورهایی می شود که از جنگل دور می آید و همچنین چند نفر. او که فکر می‌کند مومو است، صدا می‌زند، اما پاسخی دریافت نمی‌کند و چراغ‌ها ناگهان خاموش می‌شوند.

روز بعد، نوجوانان متوجه می شوند که کولر واژگون شده و غذای آنها خورده شده است. داگلاس فکر می کند ممکن است یک خرس این کار را کرده باشد، در حالی که دیگران به او می گویند که در آن منطقه خرسی وجود ندارد. داگلاس را به سمت ماشین می فرستند تا بتواند آن را به شهر بازگرداند و لوازم جدید بخرد، در حالی که دومینیک و ماکسیم به شنا در رودخانه در جنگل می روند. داگلاس روبان‌هایی را که رناتا از درخت‌ها آویزان کرده بود دنبال می‌کند تا راه بازگشت به ماشین‌ها را پیدا کند، اما با درخت عجیبی روبرو می‌شود که به نظر می‌رسد شخصی درون آن گیر کرده است. هنگامی که به درخت نزدیک می شود، شخص غیبی او را بیهوش می کند. در حالی که ماکسیم و دومینیک در کنار رودخانه در حال استراحت هستند، بدن بیهوش مومو را که از درخت آویزان شده است، کشف می کنند. ماکسیم در حالی که می خواهد طناب متصل به پای مومو را باز کند، در تله خرس گرفتار می شود. دومینیک می رسد تا پای ماکسیم را از تله رها کند و شروع به بریدن طناب های معلق مومو می کند، اما پس از رهایی، او به شدت سقوط می کند و می میرد. در همین حال، بقیه گروه سوراخ مورد استفاده برای فیلمبرداری را پیدا می کنند که در فیلم ها دروازه ای به پادشاهی Minimoys بود. آنها ژان و دوربین را با طناب به هم می بندند و شروع می کنند به پایین آوردن آن در سوراخ تا ببینند چقدر عمیق است. آنها سپس چیز عجیبی را مشاهده می کنند که دوربین را پاره می کند و ژان را به داخل سوراخ می کشد. الکس طنابی را که ژان را به دوربین متصل می کند قطع می کند و دوستش را نجات می دهد.

زیرنویس فیلم آرتور، نفرین ۲۰۲۲ رناتا با عصبانیت به الکس می گوید که همه آنها باید بعد از اتفاقی که افتاد به خانه بروند. اما در دوردست متوجه دومینیک می شوند که ماکسیم را بر پشت خود حمل می کند و در نهایت روی زمین می افتد. پس از پیوستن به گروه، دومینیک به الکس توضیح می دهد که مومو مرده است و از او التماس می کند که آنجا را ترک کند. پس از معالجه ماکسیم، الکس، ژان و دومینیک او را به ماشین ها می آورند و سامانتا، ماتیلد و رناتا را در خانه می گذارند. وقتی به ماشین می رسند، متوجه می شوند که یک کنده روی وسیله نقلیه رناتا افتاده و داگلاس در جنگل گم شده است. در حالی که الکس و ژان به دنبال او هستند، دومینیک و ماکسیم را در ماشین ژان پشت سر می گذارند و دستور می دهند هر ۲ دقیقه یک بار بوق بزنند تا مطمئن شوند که خوب هستند و در صورت بروز مشکل چندین بار بوق بزنند. رناتا و سامانتا در خانه روی تاب می نشینند تا به موسیقی گوش دهند.

زیرنویس فیلم Arthur, malédiction 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس آرتور، نفرین ۲۰۲۲ ماتیلد سپس به عکس‌هایی که با دوربینش گرفته نگاه می‌کند و در عکس‌ها متوجه می‌شود که شخصی از پنجره طبقه بالای خانه آنها را تماشا می‌کند. وقتی سرش را می چرخاند تا پنجره را ببیند، سپس می بیند که آن شخص همچنان او را مشاهده می کند. او برای ایمن شدن خود را در انبار حبس می کند، اما از در می بیند که شخصی در اطراف انبار کمین کرده است. او از پشت بام بالا می رود، که لانه زنبوری کامل را به سمت ماتیلد، که به نیش زنبور آلرژی دارد، جذب می کند. او که در انبار گیر کرده است، پنجره را می شکند تا بیرون بیاید، اما تسلیم آلرژی خود می شود. الکس و ژان که هنوز در جنگل به دنبال داگلاس هستند، دومی را در حالی که دستانش به درخت چسبیده است، می یابند. هنگامی که ژان به او نزدیک می‌شود، متوجه می‌شود که دست‌هایش کنده شده‌اند که به معنای مرگ داگلاس است. دومینیک که مراقب ماکسیم است، متوجه می شود که غریبه ها به ماشین نزدیک می شوند. سپس چندین بار بوق می‌زند تا خطر را به الکس و ژان نشان دهد، اما شخصی شیشه ماشین را می‌شکند. از دور، الکس و ژان صدای گریه های دوستانشان را می شنوند، اما به زودی آنها مرده اند. بنابراین الکس و ژان به سمت خانه می روند تا به رناتا و سامانتا هشدار دهند.

در دوردست، زاندر به سامانتا زنگ می‌زند و به او می‌گوید که هر چه زودتر فرار کند، اما فردی که در تمام طول مدت آنها را تماشا می‌کرده سیم تاب را که روی آن نشسته است قطع می‌کند و باعث می‌شود که او به داخل تونلی زیر خانه بیفتد. زاندر، ژان و رناتا یک نور فلورسنت می‌اندازند تا او را پیدا کنند و با گرفتن طناب او را به سطح زمین بیاورند، اما دستی پای سامانتا را می‌گیرد و او را با خودش به زیرزمین می‌کشاند. بنابراین الکس و ژان بلافاصله به زیرزمین می روند تا او را پیدا کنند و در حالی که از یک لوله عبور می کنند، الکس بر روی بدن بی جان پیلو می افتد، اما سامانتا را زنده و مانند فیلم می یابد. ژان به رناتا که در طبقه همکف مانده بود اعلام می کند که سامانتا را پیدا کرده اند. اما در حالی که نفس تازه می کند، شخصی که با رنگ روی بدنش خود را با دیوارهای خانه اشتباه گرفته بود، به او نزدیک می شود و او را می رباید. همانطور که آنها به طبقه پایین برگشتند، ژان، سامانتا و الکس روی زمین دراز کشیدند و نفس عمیقی می کشیدند، اما با شنیدن صدای پا، الکس برمی گردد و با مشت ناک اوت می شود.

الکس، سامانتا، رناتا و ژان که توسط افرادی با لباس ماتاسالای ربوده شده‌اند، شخصیت‌هایی از سه گانه آرتور و نامرئی‌ها به هوش می‌آیند. یک ماتاسالای به الکس نزدیک می شود و به او می گوید که ماه کامل است و او آماده است تا به دنیای Minimoys بپیوندد، ژان سعی می کند نقشه ای پیدا کند و طنابی را که آنها را زندانی نگه می دارد قطع کند. همانطور که ماتاسالای درختان انگور را می کشد تا الکس را به دنیای Minimoys بفرستد، همانطور که در قسمت دوم حماسه، ژان می رسد تا دوستش را با رناتا نجات دهد در حالی که سامانتا به دنبال کمک می رود.

زیرنویس Arthur, malédiction 2022 - بلو سابتایتل

اما در حالی که او سعی می‌کند توجه ماتاسالای را جلب کند، چند نفر با لباس‌های مینیون‌ها (مینیون‌های مالتازارد در فیلم‌ها) با چاقو مسلح از راه می‌رسند و یکی از آن‌ها رناتا را با چاقو می‌زند که خونریزی می‌کند. سپس یک مبارزه بین ماتاسالای و مینیون ها آغاز می شود. الکس سعی می کند از درختان انگور که او را زندانی می کند فرار کند و ژان با یک ماتاسالای مبارزه می کند که او را ناک اوت می کند. اما در حالی که می خواهد کار او را تمام کند، الکس می رسد و با نیزه به پشت ماتاسالای خنجر می زند. پس از فرار، سامانتا با چهره ای روبرو می شود که معلوم می شود فردی است که در لباس مالتازارد، شرور فیلم های آرتور و نامرئی ها ظاهر شده است. هنگام فرار، او توسط مالتازارد گرفتار می شود، که سعی می کند او را تا سر حد مرگ خفه کند، اما او توسط ساکن پارانوئید خانه، که باند برای پرسیدن مسیر ملاقات کرده بود، نجات می یابد. او با شلیک به مالتازارد با تفنگ خود، ماتاسالای و مینیون های باقی مانده را می کشد. سپس به الکس نزدیک می شود و به او می گوید که به آنها گفته است به این خانه نزدیک نشوند زیرا خطرناک است. سپس با نشانه گرفتن اسلحه به سمت سر الکس را تهدید می کند و به او می گوید دیگر پا به آن خانه نگذار که الکس قبول می کند. ساکن خانه بیرون می‌رود و آن‌ها را در میان اجساد رها می‌کند، اما پلیس و اورژانس برای نجات آن‌ها از راه می‌رسند.

صبح، پلیس که محل را کاملاً ایمن کرده است، مرگ ماتیلد را به آنها اعلام می کند و به آنها می گوید که اجساد دوستانشان به کشورشان بازگردانده می شود. پلیس همچنین به الکس، سامانتا و ژان می‌گوید که مهاجمان آن‌ها فقط چند بچه معتاد خارج از شهر بودند که بازی‌های نقش‌آفرینی مرگباری مانند بتمن علیه سوپرمن را انجام می‌دادند، اما پس از آن، آنها بازی آرتور و نامرئی‌ها را شروع کردند. کشف خانه ای که از آن فیلم گرفته شده است. الکس هنگام سوار شدن به ون پلیس که آنها را به بیمارستان می‌برد، متوجه می‌شود فردی در پنجره طبقه بالای خانه در حال تماشای آنهاست. پس از خروج آنها، خانه و زمین اطراف آن توسط پلیس و بازرسان پزشکی محاصره می شود که با اجساد ماتاسالای و مینیون ها و همچنین اجساد ماتیلد، رناتا، داگلاس، دومینیک و ماکسیم و همچنین اعضای گروه سر و کار دارند. در لباس مالتازارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح