کد خبر : 202453
تاریخ انتشار : شنبه 9 مهر 1401 - 16:23

دانلود زیرنویس فیلم Captain 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Captain 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Captain 2022 کاپیتان یک فیلم اکشن علمی تخیلی به زبان تامیل هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی شاکتی ساندار راجان و آریا است که این فیلم را از طریق استودیوی خود The Show People که با Think Studios و SNS Movie Productions همکاری می‌کند تولید کرده است. آریا، آیشواریا لکشمی، سیمران

دانلود زیرنویس فیلم Captain 2022 کاپیتان یک فیلم اکشن علمی تخیلی به زبان تامیل هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی شاکتی ساندار راجان و آریا است که این فیلم را از طریق استودیوی خود The Show People که با Think Studios و SNS Movie Productions همکاری می‌کند تولید کرده است. آریا، آیشواریا لکشمی، سیمران در این فیلم بازی می‌کنند. موسیقی و موسیقی فیلم توسط D. Imman ساخته شده است، فیلمبرداری توسط S. Yuva و تدوین توسط Pradeep E. Ragav انجام شده است. این فیلم از فیلم غارتگر جان مک تیرنان الهام گرفته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Captain 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Captain 2022 وتریسلوان، (آریا) کاپیتان ارتش هند، یتیمی است که در مدرسه ارتش بزرگ شده است. تنها خانواده او تیمش است که متشکل از کارونا (گوکولنات)، شیخ (راج بهارات) رخا (کاویا شتی) و کرتی دوان (هاریش عثمان) است. این تیم به خاطر اتحاد و ماموریت های مخفی خود مشهور است. آنها مأموریتی برای بررسی یک منطقه خاص در جنگل، Sector-42 منصوب می‌شوند. این منطقه قبلاً در زمان حکومت شرکت هند شرقی یک کارخانه مواد معدنی داشت. با توجه به حجم بالای فعالیت غیرمعمولی که در ۵۰ سال گذشته در این منطقه اتفاق افتاده است، هیچ کس جرات نکرده است پا در این منطقه بگذارد. تیمی از سربازان که قبلاً برای بررسی به منطقه اعزام شده بودند، هرگز بازنگشتند، وتری و تیمش از بخش ۴۲ بازدید کردند اما موجودی ناشناس به آنها حمله کرد و آنها را بیهوش کرد. پس از به دست آوردن هوشیاری، Vetri متوجه می شود که Karthi سعی دارد به خود شلیک کند و همه اعضای تیم خود را بیهوش می بیند. وقتی وتری به کارتی می‌گوید که به خود شلیک نکند، او به کتف او شلیک می‌کند و می‌میرد. این حادثه به نقطه سیاهی بر شخصیت وتری تبدیل می‌شود، زیرا او از سرزنش کردن کارتی خودداری می‌کند و تنها مقصر عملیات ناموفق را به عهده می‌گیرد. کارتی به عنوان یک خائن شناخته می شود و مراسم تشییع جنازه نظامی به او داده نمی شود که عمیقاً وتری را ناراحت می کند. به دلیل امتناع او از مقصر دانستن کرثی برای عملیات، وتری به عنوان یک افسر آموزشی به عنوان مجازات تعیین می شود. دکتر کیرتی (سیمران) دانشمندی است که برای پروژه Minotaur برای وزارت دفاع کار می کند.

دانلود زیرنویس فیلم هندی کاپیتان ۲۰۲۲ موجود بی نامی که در Sector-42 حضور دارد، مینوتور موجودی شبیه درنده و خطرناک است. آنها موجودات خونسردی هستند که سم را روی افراد می ریزند و آنها را بیهوش می کند و برخی از آنها پس از تماس چشمی از کوره در می روند. آنها با کمک عنکبوت هایی که اساسا سیگنال آنها هستند با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. Keerthi با کمک Vikram (Gokul Anand) یک پسر بچه لوس ثروتمند که به Keerthi کمک مالی می کند یک آزمایشگاه درست در نزدیکی Sector-42 برای مطالعه اتفاقات Minotaurs و تهدید آنها تأسیس می کند. از آنجایی که تیم وتری آخرین نفری بود که از بخش-۴۲ بازدید کرد، آنها توسط دکتر کیرتی برای مأموریت انتخاب می شوند، علیرغم رزرو ژنرال بالا (آدیتیا منون) که وتری را پس از اینکه سرزنش کرتی را برای عملیات قبلی قبول نکرد، تحقیر می کند. ماموریت شروع می شود و مینوتورها موفق می شوند به همه حمله کنند به جز وتری که هوشیار است. وتری تقریباً یک مینوتور را با بمب می کشد و او را به آزمایشگاه می آورد. از آنجایی که مینوتور بیهوش است و نمرده است، مینوتور همچنان سیگنال را به عنکبوت می فرستد و بیدار می شود.

سپس مینوتور تقریباً آزمایشگاه را ویران می کند و سربازی را می کشد که پس از تماس با مینوتور دیوانه شده بود. با درک اینکه مینوتورها در فضاهای باز حمله می‌کنند و سیگنال‌های رادیویی زیستی را از طریق عنکبوت‌ها منتشر می‌کنند، روز بعد تیم به همراه Keerthi در یک تانک ارتش سفر می‌کنند. از آنجایی که مینوتورهای متعددی وجود دارد، Vetri و Keerthi استنباط می کنند که یک مینوتور با اندازه بزرگ وجود دارد و سیگنال هایی را به مینوتورهای کوچکتر منتشر می کند. آن‌ها دستگاه‌هایی را در اطراف جنگل نصب می‌کنند تا موقعیت مینوتور عظیم الجثه را به دست آورند و همانطور که به مکان نزدیک هستند توسط یکی از مینوتورها به جز وتری که هوشیار است کور می‌شوند. Keerthi که نمونه خون Vetri را می فرستد زیرا او تنها کسی بود که پس از حمله مینوتور بیهوش نبود، متوجه می شود که مینوتورها به مورفین حساس هستند. وتری، به دلیل آسیب دیدگی شانه اش که در اولین ماموریتش در بخش ۴۲ برایش اتفاق افتاد، برای تسکین درد، قرص مورفین مصرف کرد. پس از مشاهده فعالیت های مشکوک وتری در نهایت به تیم خود نشان می دهد که آنها مینوتور عظیم الجثه را در ساعات اولیه صبح بدون کیرتی می کشند، تیم او از اینکه او گفت که مکان مینوتور عظیم را پیدا نکرده اند شوکه می شود اما وتری می گوید که آنها در واقع آن را می دانم و به خاطر حمله مینوتور به یاد نمی آورید.

زیرنویس فیلم Captain 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Captain 2022 وتری فاش می کند که آنها محل مینوتور عظیم الجثه را پیدا کرده اند که در یک آب در نزدیکی کارخانه قدیمی قرار دارد. پس از بازدید از کارخانه Vetri تعداد زیادی اجساد و هلیکوپتر شرکت ویکرام را در محوطه می بیند و اسلحه ای را به سمت Keerthi نشانه می رود که نشان می دهد آنها می خواستند Sector-42 را برای استخراج مواد معدنی کمیاب که در هیچ مکانی در دسترس نیستند باز کنند و تیمی که توسط Vikram فرستاده شده است. شرکت بدون مجوز برای بازسازی کارخانه وارد بخش ۴۲ شد. مینوتورها تمام افرادی که در کارخانه کار می کردند را کشتند، زیرا در حین بازسازی، آب آلوده را در نهرها رها کردند که مینوتورها را که احساس خطر می کردند بیدار کردند. وتری همچنین فاش می کند که کارتی از زمانی که در یک ماموریت گذشته مجروح شده بود، مرفین مصرف کرده بود. در اولین ماموریت آنها در Sector-42، او در واقع جان همه هم تیمی هایش از جمله Vetri را از دست مینوتورها نجات داد، اما از آنجایی که در تماس نزدیک با آنها بود، نتوانست جان خود را نجات دهد.

سپس تیم به کشتن مینوتور عظیم الجثه بدون Keerthi ادامه می‌دهد، در طول جستجو در کارخانه Vetri تلفن همراهی را پیدا می‌کند که در آن دانشمندی ویدیوهایی از تمام اتفاقات کارخانه ضبط کرده است و او به عنوان یک قطعه اطلاعات برای ژنرال ارسال می‌کند. سپس ژنرال از انگیزه های باطنی Keerthi و Vikram آگاه است و دلیل این را می داند که چرا Vetri Karthi را برای عملیات شکست خورده سرزنش نکرده است. وتری و تیمش به محل مینوتور عظیم الجثه می رسند، جایی که در ابتدا کیرتی، ژنرال و ویکرام را فریب می دهند که وتری دیوانه شده است و هم تیمی هایش را کشته است اما همه آنها از گلوله های آموزشی استفاده می کنند و وتری توسط مینوتور بزرگ مورد حمله قرار می گیرد و سپس می داند. در مورد نسل بعدی مینوتورها که در حال محافظت است. Vetri به نوعی مینوتور عظیم الجثه را پس از تقریباً غرق شدن تا حد مرگ می کشد و عملیات را به پایان می رساند.

زیرنویس فیلم هندی کاپیتان ۲۰۲۲ اگرچه مینوتورها کشته می شوند، اما انگیزه Keerthi و Vikram توسط Vetri و General هنگامی که آنها در مورد نکشتن Minotaur دروغ می گویند خنثی می شود. از آنجایی که سکتور-۴۲ یک منطقه خطرناک است، ارتش به آن دستور می دهد تا با فعالیت غیرنظامی ممنوع به طور کامل آن را ببندد وتری در میدان بازگردانده می شود و کرتی با افتخارات کامل تشییع می شود. در اینجا وتری متوجه می شود که علاقه عشق او کاویا (آیشواریا لکشمی) در واقع خواهر کارتی است و عاشق وتری شد زیرا او در نامه ای به خانواده خود قول داده بود که تنها پس از پاک شدن نام کارتی به خانواده خود ارائه دهد و با خانواده خود صحبت کند. فیلم با یک نژاد به ظاهر جدید از مینوتورها که در زیر آب بیدار می شوند به پایان می رسد و به این معنی است که آنها باز خواهند گشت.

نام آزمایشی این فیلم Arya33 بود. در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۱، عنوان رسمی فیلم به عنوان کاپیتان با کارگردانی Shakti Sounder Rajan رونمایی شد، که دومین همکاری او با آریا پس از تدی است. آیشواریا لکشمی به عنوان نقش اول زن در مقابل آریا انتخاب شد که اولین همکاری آنهاست در حالی که بازیگران و بازیگران دیگری مانند سیمران، هاریش اوثمان، کاویا شتی و گوکول آناند در نقش های محوری دیگری ظاهر می شوند. عکاسی اصلی فیلم در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۱ آغاز شد و در ۱۳ فوریه ۲۰۲۲ به پایان رسید.

D. Imman موسیقی متن و پس‌زمینه فیلم را همزمان با همکاری Arya برای سومین بار پس از Vasuvum Saravananum Onna Padichavanga و تدی و کارگردان Shakti Soundar Rajan برای چهارمین بار پس از Miruthan، Tik Tik Tik و Teddy ساخته است. در ۱۰ ژوئن، مدیر موسیقی و خواننده یووان شانکار راجا اعلام کرد که برای یکی از آهنگ های این فیلم خواهد خواند. آهنگ فوق الذکر “Ninaivugal” نام داشت که به عنوان یک تک آهنگ در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. دومین تک آهنگ “Kylaa” در ۱۱ اوت ۲۰۲۲ منتشر شد. سومین تک آهنگ “Akkrinai Naan” در ۲۶ اوت ۲۰۲۲ منتشر شد. آخرین تک آهنگ “You Are A Fighter” در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شد. کل آلبوم موسیقی متن در ۷ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شد.

زیرنویس Captain 2022 - بلو سابتایتل

M. Suganth از The Times of India که پس از بررسی فیلم، ۲ ستاره از ۵ ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت که “همین را می توان در مورد این فیلم نیز گفت – یک فیلم اکشن ضعیف و غیرقابل نویسندگی”. Janani K از India Today به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “زیرنویس کاپیتان ۲۰۲۲ فیلمی است که برای جذب مخاطب نیاز به محتوای بیشتر و توجه به جزئیات دارد”. Kirubhakar Purushothaman از Indian Express به فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “کاپیتان به اندازه کارهای قبلی کارگردان Shakti Soundar Rajan مانند Miruthan یا Tik Tik Tik عذاب آور نیست، اما اینها معیارهای ضعیفی برای اندازه گیری فیلم ها هستند” Siby Jeyya از India Herald می‌گوید: “موسیقی و صدای قوی و واضح واقعاً به تجربه می‌افزاید. اگرچه بازیگری کم است، اما از نظر زمینه برای داستان ضروری است”. Bhavana Sharma از Pinkvilla که پس از بررسی فیلم ۳ ستاره از ۵ ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت که، “با وجود چند نکته احمقانه، این فیلم ارزش تماشای آن را دارد تا آدرنالین بالا بیاید”. Sowmya Rajendran از The News Minute امتیاز ۱.۵ از ۵ را به فیلم داد و نوشت: «فیلم کمی کمتر از دو ساعت طول می کشد، اما زمانی که به پایان می رسد مانند یک سن به نظر می رسد.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح