کد خبر : 203329
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مهر 1401 - 11:19

دانلود زیرنویس مستند Castro’s Spies 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Castro’s Spies 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Castro’s Spies 2020 جاسوسان کاسترو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اولی آسلین و گری لنون، مستندی است که در مورد داستان جاسوسی واقعی یک گروه نخبه متشکل از پنج جاسوس کوبایی است که در دهه ۱۹۹۰ مخفیانه به ایالات متحده فرستاده شدند. این مستند حاوی چندین فیلمی است که قبلاً دیده نشده‌اند، و

دانلود زیرنویس مستند Castro’s Spies 2020 جاسوسان کاسترو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اولی آسلین و گری لنون، مستندی است که در مورد داستان جاسوسی واقعی یک گروه نخبه متشکل از پنج جاسوس کوبایی است که در دهه ۱۹۹۰ مخفیانه به ایالات متحده فرستاده شدند. این مستند حاوی چندین فیلمی است که قبلاً دیده نشده‌اند، و همچنین مصاحبه‌های عمیق منحصر به فردی با اعضای واقعی گروه پنج کوبا. این فیلم که توسط Eagle Hill Films و Gambit Pictures تهیه شده است، در حال حاضر قرار است ماه آینده اکران شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند Castro's Spies 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند Castro’s Spies 2020 در خلاصه داستان رسمی فیلم جاسوسان کاسترو آمده است: “داستان مهیج گروهی نخبه از جاسوسان کوبایی که در دهه ۱۹۹۰ به صورت مخفیانه به ایالات متحده فرستاده شدند. از زمان استخدام، آموزش و در نهایت دستگیری آنها در خاک ایالات متحده؛ این فیلم به دنیای مخفیانه ای از دروغ ها نگاه می کند. هویت، روابط عاشقانه و خیانت. جاسوسان کاسترو با استفاده از تصاویری که قبلاً دیده نشده از آرشیو مؤسسه فیلم کوبا و شهادت دست اول افراد در قلب این داستان، نگاهی نادر به دنیای تاریک یک جاسوس می دهد – جایی که خطر مرگ و زندگی است.

پنج کوبایی، یا همچنین به نام پنج میامی، متشکل از پنج افسر اطلاعاتی کوبایی است. اسامی این افراد جراردو هرناندز، آنتونیو گوئررو، رامون لابانینو، فرناندو گونزالس و رنه گونزالس است. همه اعضای پنج کوبا ابتدا توسط اطلاعات کوبا به عنوان سربازان کوبایی در آنگولا (آفریقای مرکزی) علیه آپارتاید مبارزه کردند. در ۶ اکتبر ۱۹۷۶، “کوبانا ۴۵۵” از آسمان بمباران شد که اولین هواپیمای مسافربری بود که توسط یک گروه تروریستی در نیمکره غربی مورد اصابت قرار گرفت. این حمله سپس به نیروی محرکه اقدامات بعدی جاسوسان در ایالات متحده تبدیل شد.

در پی چندین بمب گذاری تروریستی در هاوانا، کوبا، گفته می شود که کوبا پنج برای جاسوسی از دولت ایالات متحده فرستاده نشده است، بلکه فقط برای جاسوسی از جامعه تبعیدی کوبایی میامی فرستاده شده است. آنها برای مشاهده و نفوذ به چندین گروه کوبایی-آمریکایی مانند آلفا ۶۶، کماندوهای F4، بنیاد ملی کوبایی آمریکایی و برادران برای نجات فرستاده شدند. همه اعضای پنج کوبا در نهایت در سپتامبر ۱۹۹۸ دستگیر شدند و بعداً در میامی به اتهام توطئه برای ارتکاب جاسوسی، توطئه برای ارتکاب قتل، اقدام به عنوان عامل یک دولت خارجی و همچنین سایر فعالیت‌های غیرقانونی در ایالات متحده محکوم شدند.

زیرنویس مستند Castro's Spies 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس Castro’s Spies 2020 جاسوسان کاسترو اولین کارگردانی اولی آنسلین است. او یک سردبیر برنده جایزه امی با بیش از بیست سال تجربه حرفه ای است و همچنین یکی از اعضای بسیار مورد توجه صنعت تلویزیون بریتانیا و ایرلند است. قبل از فعالیت در رسانه و فیلم، او در دانشگاه سولنت تحصیل کرد و با امتیاز ۲:۱ در رشته مطالعات فیلم فارغ التحصیل شد. او اولین بار در ژانویه ۲۰۱۵ به کشور کوبا سفر کرد که تنها یک ماه پس از آن بود که رئیس جمهور باراک اوباما جاسوسان کوبا را در مبادله زندانیان بازگرداند. خود اولی همیشه به تاریخ سیاسی علاقه داشته است و تقریباً به طور تصادفی به پروژه جاسوسان کاسترو رسید.

“به عنوان یک فیلمساز مستند، شما همیشه به اطراف نگاه می کنید تا ببینید چه چیزی می تواند برای یک داستان مزیت داشته باشد. من یک برچسب سپر در پشت ماشین در ایرلند دیدم، در مورد میامی پنج. من به داستان نگاه کردم.” اولی آنسلین طی مصاحبه ای با Eye For Film بیان می کند. “بنابراین، به هر حال، از آن داستان‌هایی است که من در مورد ساختن کمپین جهانی در پشت جنبه بشردوستانه چیزها فهمیدم، به دنبال آزاد کردن این افراد. همسرانشان را ببینید. این یک کمپین کلاسیک حقوق بشر است.

دانلود زیرنویس مستند جاسوسان کاسترو ۲۰۲۰ «فکر می‌کنم نکته جالب داستان این بود، می‌دانی، علی‌رغم انجام کارهای مبهم و دویدن در اطراف مسموم کردن مردم و انجام تمام این کارهایی که در مورد آن‌ها می‌شنویم و در فیلم‌های معمولی ژانر جاسوسی می‌بینیم، می‌دانی، این دنیای تیره‌ای است، و آنها «این کار را انجام می‌دهند که بروند و با کسی برخورد کنند، یا هر چیزی که هست، برای این افراد بود – صرف نظر از اینکه نظر سیاسی شما چیست – آنها احساس می‌کردند که کار درستی برای نجات مردم کشورشان از حمله انجام می‌دهند. آنها احساس وظیفه می کردند، دلیلی، نه از طریق رادیکالیسم و ​​این چیزها. آنها این کار را به عشق کشورشان انجام می دادند. شاید این چیزی است که من را مجذوب خود می کند.

زیرنویس Castro's Spies 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند جاسوسان کاسترو ۲۰۲۰ گری لنون از سال ۲۰۰۷ به عنوان کارگردان و تهیه کننده در ایرلند کار می کند. جاسوسان کاسترو دومین مستند بلند اوست. گری فیلم های مستندی را در ایرلند، ژاپن و برزیل در طیف وسیعی از ژانرها از ورزش، موسیقی، تاریخ و عکاسی کارگردانی کرده است. اولین مستند بلند او A Doctor’s Sword هم موفقیت منتقدان و هم باکس آفیس بود. Ollie Anslin و Gary Lennon هر دو در حال حاضر روی پروژه های بیشتری کار می کنند که قرار است در آینده نزدیک منتشر شوند.

فیلم جاسوسان کاسترو در ۱۳ مه ۲۰۲۲ در سینما (محل برگزاری TBC) اکران و در iTunes (دیگر پخش کننده های TBC) پخش خواهد شد. مدت زمان نمایش مستند آینده در حال حاضر ۱۰۳ دقیقه است. لوکیشن های فیلمبرداری جاسوسان کاسترو در کوبا، ایالات متحده، بریتانیا و ایرلند انجام شد. در حال حاضر، Rotten Tomatoes این فیلم را با امتیاز ۸۰% تایید کرده است، در حالی که IMDb امتیاز ۸.۰/۱۰ را گزارش کرده است. جاسوسان کاسترو همچنین در سال ۲۰۲۲ نامزد دریافت جایزه IFTA (نسخه ایرلندی بفتا) برای جایزه مستند بلند جورج موریسون شد.

زیرنویس مستند جاسوسان کاسترو 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس جاسوسان کاسترو ۲۰۲۰ اولین عضو پنج کوبایی، رنه گونزالس، در ۷ اکتبر ۲۰۱۱ پس از گذراندن سیزده سال از دوران محکومیت خود از زندان آزاد شد و سه سال از دوران محکومیت خود در ایالات متحده باقی مانده بود. در نهایت به او اجازه داده شد برای مراسم خاکسپاری پدرش در ۲۲ آوریل ۲۰۱۳ به کوبا بازگردد و یک قاضی فدرال به او اجازه داد تا در آنجا بماند مشروط بر اینکه تابعیت ایالات متحده را کنار بگذارد. فرناندو گونزالس بعداً در ۲۷ فوریه ۲۰۱۴ آزاد شد. اعضای باقی مانده در نهایت در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴ در مبادله زندانیان با کوبا با یک افسر اطلاعاتی آمریکایی آزاد شدند. همه اعضای پنج کوبا در حال حاضر به عنوان مردان آزاد در کشور خود کوبا زندگی می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح