کد خبر : 204505
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 آبان 1401 - 15:53

دانلود زیرنویس فیلم Chizuko’s Younger Sister 1991 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Chizuko’s Younger Sister 1991 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Chizuko’s Younger Sister 1991 زیرنویس فیلم خواهر کوچک چیزوکو یک فیلم ژاپنی محصول ۱۹۹۱ به کارگردانی نوبوهیکو اوبایاشی است. این فیلم در جزیره موکایشیما، هیروشیما فیلمبرداری شده است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Chizuko’s Younger Sister 1991 تمرکز فیلم روی میکا کیتائو (北尾 実加 کیتائو میکا؛ هیکاری ایشیدا)، خواهر

دانلود زیرنویس فیلم Chizuko’s Younger Sister 1991 زیرنویس فیلم خواهر کوچک چیزوکو یک فیلم ژاپنی محصول ۱۹۹۱ به کارگردانی نوبوهیکو اوبایاشی است. این فیلم در جزیره موکایشیما، هیروشیما فیلمبرداری شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Chizuko's Younger Sister 1991 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Chizuko’s Younger Sister 1991 تمرکز فیلم روی میکا کیتائو (北尾 実加 کیتائو میکا؛ هیکاری ایشیدا)، خواهر کوچکتر و دست و پا چلفتی چیزوکو کیتائو (北尾 千津子 کیتائو چیزوکو؛ توموکو ناکاجیما)، اندکی پس از مرگ چیزوکو در تصادفی است. اگرچه خواهران بسیار صمیمی بودند، اما مشخص است که میکا در سایه موفقیت های خواهر بزرگترش زندگی می کرد. یک شب، میکا در حالی که به تنهایی در بیرون قدم می‌زد، تقریباً مورد تجاوز یک غریبه قرار می‌گیرد. با این حال، در حین حمله، شخصی شبیه چیزوکو در سکوت به سمت صخره ای روی زمین اشاره می کند که میکا از آن برای ضربه زدن به ضارب خود استفاده می کند و به سلامت فرار می کند.

چند روز بعد، روح چیزوکو دوباره ظاهر می شود و اعتراف می کند که از زمان مرگش مراقب میکا بوده است. اگر میکا مورد حمله قرار نمی گرفت، احتمالاً نامرئی می ماند. چیزوکو از میکا التماس می‌کند که با بهترین دوست میکا، ماکو، به یک کنسرت سمفونیک برود. در کنسرت، مردی به نام تومویا کامیناگا (神永哲也 کامیناگا تومویا) میکا را با چیزوکو اشتباه می گیرد. او و چیزوکو عاشق بودند و توافق کرده بودند که در کنسرت همدیگر را ببینند. میکا فاش می‌کند که چیزوکو مرده است، که کامیناگا نمی‌دانست.

دانلود زیرنویس فیلم خواهر کوچک چیزوکو ۱۹۹۱ والدین میکا در یک رسیتال پیانویی شرکت می کنند که او در آن می نوازد. با این حال، مادر میکا ابراز نگرانی می کند که میکا نتواند با استعداد خواهر بزرگترش در پیانو برابری کند. اگرچه میکا عصبی است، اما چیزوکو او را تشویق می کند و او عملکرد خوبی دارد. کامیناگا نیز در مراسم رسیتال ظاهر می شود و گل رز را به میکا هدیه می دهد. بعداً میکا و ماکو در مسابقه امدادی شرکت می کنند. میکا در حین دویدن خسته می‌شود، اما به نظر می‌رسد چیزوکو دوباره به او انگیزه می‌دهد تا خوب کار کند. والدین میکا، در حالی که او را در خط پایان تماشا می کنند، اظهار می کنند که او شبیه چیزوکو است.

زیرنویس فیلم Chizuko's Younger Sister 1991 - بلو سابتایتل

زیرنویس Chizuko’s Younger Sister 1991 میکا پس از نوشتن نامه عاشقانه ای که به کامیناگا نوشته بود، عصبی می شود. روز بعد در مدرسه، چند نفر از همکلاسی هایش فتوکپی نامه دارند که از آن برای اذیت کردن او استفاده می کنند. کامیناگا بعداً از میکا عذرخواهی کرد و فاش کرد که پسر عمویش ماریکو (دختری دیگر در کلاس میکا و ماکو) نامه را توزیع کرده است. ماکو و میکا به خانه ماریکو می روند تا با او صحبت کنند، اما فقط مادرش را پیدا می کنند که می گوید قرار نیست کسی در خانه باشد و ماریکو پیش اقوامش می ماند. ماکو به این نتیجه می رسد که خانواده اش باید ورشکسته باشند.

پس از بازگشت میکا از یک سفر خانوادگی، ماکو شکست می‌خورد و فاش می‌کند که پدرش در زمانی که میکا نبوده فوت کرده است. در آن شب، میکا یک تماس تلفنی از ماریکو دریافت می کند که از دزدیدن نامه عاشقانه اش عذرخواهی می کند. ماریکو می گوید که به رابطه کامیناگا و چیزوکو حسادت می کرد و به همین دلیل از میکا نیز بدش می آمد. او سپس به میکا می گوید که او و مادرش پس از قطع تماس قصد خودکشی دارند. میکا پریشان می شود، اما نمی تواند بفهمد ماریکو کجاست.

با این حال، ماریکو پس از آن در مدرسه ظاهر می شود و از میکا برای نجات جانش تشکر می کند. میکا و ماکو از دبیرستان فارغ التحصیل می شوند. در دبیرستان، همه پیشنهاد می کنند که میکا نقش اصلی را در نمایش مدرسه ایفا کند. این همان نقشی است که چیزوکو قبلا بازی کرده بود. در این بین پدر میکا مجبور می شود برای کار به محل زندگی خود برود که باعث ناراحتی مادرش می شود. بعداً، مادر میکا یک تماس تلفنی دریافت می کند که میکا در یک تصادف آسیب دیده است. این وضعیت سلامت روانی شکننده‌اش را تشدید می‌کند و او در بیمارستان بستری می‌شود. در واقع، میکا آسیبی ندیده است و او به تنهایی مواظب خانه خانواده اش است.

میکا به دلیل موقعیت خانوادگی اش از ایفای نقش اصلی در نمایش امتناع می ورزد و در عوض تبدیل به استاد پروپاقرص می شود. در حین گرفتن عکس بازیگران و خدمه، دختر با نقش اول فاش می کند که با مادر میکا تماس تلفنی برقرار کرده است. میکا به او سیلی می زند و با نفرت می رود.

زیرنویس فیلم خواهر کوچک چیزوکو ۱۹۹۱ پدر میکا دوباره برای تعطیلات سال نو به خانه بازمی گردد. مادر میکا را هم برای تعطیلات از بیمارستان بیرون می آورند. با این حال، میکا به اتاق نشیمن می رود و زنی را می بیند که از مادر میکا عذرخواهی می کند. معلوم می شود که پدر میکا با هم رابطه داشته است. مادر میکا از ترس اینکه همه سعی کنند او را رها کنند دوباره شکست می خورد. میکا بیرون پدرش را دنبال می کند و شاهد بوسیدن او برای آخرین بار معشوقه اش است. میکا پس از کمک به مادرش در رختخواب، پدرش را به خاطر اعمالش سرزنش می کند و معشوقه خود را به عنوان یک فرد بد محکوم می کند. پدرش به او سیلی می زند و می گوید برو اتاقش.

زیرنویس Chizuko's Younger Sister 1991 - بلو سابتایتل

زیرنویس خواهر کوچک چیزوکو ۱۹۹۱ میکا یک چاقوی بازکن نامه را در اتاق چیزوکو پیدا می کند و تصمیم می گیرد با آن به پدرش ضربه بزند. چیزوکو از او التماس می‌کند که آرام شود، اما میکا به او می‌گوید “برو” وقتی میکا با چاقو به طبقه پایین می رود، چیزوکو شروع به گریه می کند. میکا در حالی که می خواهد از پشت به پدرش چاقو بزند، متوجه می شود که پدرش گریه می کند و سپس شاهد آشتی پدر و مادرش است. او به اتاق چیزوکو برمی گردد و سعی می کند از چیزوکو عذرخواهی کند، اما متوجه می شود که او دیگر آنجا نیست. میکا سپس در آینه نگاه می کند و چیزوکو را می بیند. او به او می گوید که بیرون بیاید، اما چیوزکو می گوید که او در “دنیای دیگر” است و نمی تواند برگردد.

مادر میکا وارد اتاق می شود و از میکا می پرسد که به چه چیزی نگاه می کند. میکا می‌گوید که برای یک لحظه شبیه چیزوکو شده است که به نظر او عجیب است، زیرا آن‌ها خیلی شبیه هم نیستند. مادر میکا می گوید که در واقع او دقیقاً شبیه چیزوکو است، اما شخصیت خاص خود را دارد.

کامیناگا از میکا می خواهد که با او به دور دنیا سفر کند، اما او قبول نمی کند و ترجیح می دهد در شهرش بماند. میکا شروع به نوشتن در مورد چیزوکو می کند و می گوید که این راه دیگری برای بودن با او است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح