کد خبر : 204196
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 آبان 1401 - 10:39

دانلود زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 زیرنویس فیلم مرده یا زنده ، با نام اختصاری DOA (Dii ō ei)، یک فیلم اکشن ژاپنی یاکوزا به کارگردانی تاکاشی میکه محصول ۱۹۹۹ است. Riki Takeuchi در نقش رئیس باند و یاکوزا سابق Ryūichi و Show Aikawa در نقش پلیس ژاپنی کارآگاه Jojima بازی می کند و

دانلود زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 زیرنویس فیلم مرده یا زنده ، با نام اختصاری DOA (Dii ō ei)، یک فیلم اکشن ژاپنی یاکوزا به کارگردانی تاکاشی میکه محصول ۱۹۹۹ است. Riki Takeuchi در نقش رئیس باند و یاکوزا سابق Ryūichi و Show Aikawa در نقش پلیس ژاپنی کارآگاه Jojima بازی می کند و بر ملاقات و درگیری آنها تمرکز می کند. این اولین سریال از یک سری سه قسمتی است که با هم ارتباط ضعیفی دارند و پس از آن Dead or Alive 2: Birds در سال ۲۰۰۰ و Dead or Alive: Final در سال ۲۰۰۲ قرار دارند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 ریویچی (Riki Takeuchi) رهبر یک باند کوچک از گانگسترهای نیکی است که در بخش شینجوکو توکیو فعالیت می کنند و از دوستان دوران کودکی او، ساتاکه (هیتوشی اوزاوا)، ماریکو (میزوهو کوگا)، هوشیاما (ریوشی موزکامی) و هیتوشی (هیتوشی) تشکیل شده است. کیوسوکه یابه). آنها یک دزدی جسورانه و در روز روشن از یک کامیون حامل پول از یک تجارت تحت مدیریت آئوکی (رنجی ایشیباشی)، یک رئیس محلی یاکوزا که در میانه مذاکره با یک باند سه گانه به رهبری آقای چن است، انجام می دهند. شینگو سورومی). آئوکی که به دلیل از دست دادن پول عمومی به دست کلاهبرداران خرده پا تحقیر شده است، به کارآگاه جوجیما (شو آیکاوا) از پلیس متروپولیتن توکیو مراجعه می کند و به او دستور می دهد تا مقصران دزدی را پیدا کند و آنها را به او بسپارد. جوجیما به شدت به آئوکی بدهکار است، زیرا او و همسرش (کائورو سوگیتا) پول قرض کردند تا هزینه عمل جراحی را که دخترش برای نجات جانش نیاز داشت، بپردازد.

ریویچی و همراهانش برادر کوچکترش توجی (میچیسوکه کاشیوایا) را از فرودگاه می گیرند. توجی در ایالات متحده تحصیل می کرد و به طور موقت در تعطیلات بهاری به خانه بازگشت. باندها برای جشن بازگشت توجی مهمانی می‌کنند، اما وقتی توجی می‌فهمد که ریویچی با انجام دزدی برای یاکوزا، هزینه تحصیلش را پرداخت می‌کند، حال و هوای آن تیره می‌شود. وقتی ریویچی متوجه می‌شود که هیتوشی عضو باند به آن‌ها خیانت کرده و بخش بزرگی از پول سرقت را دزدیده است، روحیه بدتر می‌شود. باند هیتوشی را به خانه مادرش تعقیب می کند و علیرغم التماس توجی، هیتوشی اعدام می شود. پس از قتل، توجی دیگر نمی خواهد ریویچی را ببیند.

دانلود زیرنویس فیلم مرده یا زنده ۱۹۹۹ کارآگاه جوجیما و شریک او، کارآگاه اینو (سوسومو تراجیما) شروع به تحقیق در مورد سرقت می کنند و سرنخ هایی را پیدا می کنند که به ریویچی و خدمه اش اشاره می کند. آنها به شهر زادگاه Ryūichi سفر می کنند و اطلاعاتی در مورد هر یک از اعضای باند پیدا می کنند. آنها همچنین در مورد مرگ هیتوشی کشف می کنند. آن‌ها ریویچی را برای بازجویی می‌آورند و سعی می‌کنند با او صحبت کنند تا اعتراف کند و به زندان برود، زیرا در غیر این صورت باید در مقابل یاکوزا قرار بگیرد. با وجود تهدید، ریویچی از اعتراف خودداری می کند. به نوبه خود، جوجیما به آئوکی می گوید که ریویچی پشت این سرقت بوده است.

زیرنویس فیلم Dead or Alive 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس Dead or Alive 1999 برای اینکه بفهمد آئوکی چه برنامه‌ای دارد، ماریکو از او جاسوسی می‌کند در حالی که او به فاحشه‌خانه‌ای که او در آن کار می‌کند، به عنوان شغل روزانه‌اش بازدید می‌کند. متاسفانه برای او، آئوکی متوجه می شود که او کیست، به او مواد مخدر می زند، به او تجاوز می کند و سپس او را در استخری پر از مدفوع غرق می کند. در تلافی، ریویچی به رهبر یکی از قبیله‌های یاکوزای رقیب آئوکی روی می‌آورد و به او پیشنهاد می‌دهد که در ازای اسلحه‌ها، او را ترور کند.

در طول جشن مشارکت جدید بین یاکوزای آئوکی و سه‌گانه چن، ریویچی، ساتاکه و هوشیاما حرکت خود را انجام می‌دهند و به همه افراد جمع‌شده حمله می‌کنند. ریویچی تقریباً توسط چن کشته می‌شود، اما توجی او را نجات می‌دهد، کسی که او را دنبال می‌کرد تا مانع از حرکت او به جلو با ضربه شود. کارآگاه Inoue در طول قتل عام وارد می شود، زیرا او از یک خبرچین اطلاعاتی دریافت کرده بود، و سعی می کند باند nikkei را دستگیر کند. Inoue توسط Ryūichi مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و کشته می شود، اما نه قبل از اینکه او به طور تصادفی Toji را بکشد. ریویچی که از مرگ برادرش مضطرب است، بدون اینکه متوجه شود آئوکی جان سالم به در برده است، با ناراحتی فرار می کند. کارآگاه جوجیما اولین افسری است که پس از پایان نبرد در صحنه حاضر می شود، جایی که او یک Inoue مرده و یک آئوکی خفه کننده اما هنوز زنده را پیدا می کند. پس از اینکه آئوکی به خود می بالد که حالا که مجبور نیست قلمرو سه گانه را به اشتراک بگذارد، چقدر پول به دست خواهد آورد، جوجیما با انزجار او را می کشد.

زیرنویس فیلم مرده یا زنده ۱۹۹۹ جوجیما خبر بد را به همسر و فرزند اینو می‌رساند که از ترس خشونت بیشتر تصمیم می‌گیرند توکیو را ترک کنند. جوجیما تصمیم می گیرد همسر و دخترش را هم بفرستد و ماشینش را به آنها بدهد تا بتوانند با مادرش در حومه شهر بمانند. متأسفانه، ریویچی برای کشتن جوجیما بمبی را در آن ماشین نصب کرده بود که به‌طور تصادفی باعث کشته شدن خانواده‌اش می‌شود.

جوجیما پس از دفن همسر و دخترش، آنچه را که از باند nikkei در حال آماده شدن برای ترک کشور به سمت تایوان هستند، ردیابی می کند. هنگامی که آنها به سمت اسکله های توکیو می روند، ماشین آنها را از جاده خارج می کند و به آنها حمله می کند. هوشیاما هنگام تلاش برای کشتن جوجیما خود را با یک نارنجک منفجر می کند، اما کارآگاه زنده می ماند و ساتاکه را با اسلحه سرنگون می کند. ریویچی و جوجیما با یکدیگر درگیری نهایی دارند که در آن هر دو بارها و بارها به سینه یکدیگر شلیک می کنند، اما به طور غیرقابل توضیحی هیچ کدام نمی میرد. جوجیما یک موشک انداز می کشد و ریویچی از دستان او یک گلوله آتش تولید می کند و هر دو با سلاح های جدید و فوق طبیعی خود به یکدیگر حمله می کنند. انفجار حاصل تمام ژاپن را ویران می کند.

زیرنویس Dead or Alive 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس مرده یا زنده ۱۹۹۹ در جشنواره بین المللی فیلم توکیو در سال ۱۹۹۹ نمایش داده شد. این فیلم در ۲۷ نوامبر ۱۹۹۹ در ژاپن اکران شد. یک بررسی در Sight & Sound نشان داد که فیلم “به اندازه کافی استعداد و شوخ طبعی عجیب را نشان می دهد تا تماشای بسیار لذت بخشی را ایجاد کند.” با پایانی که «هر گونه بقایای اعتبار ژانر را از بین می برد».

فیلم‌های مرده یا زنده به هیچ وجه به هیچ وجه به جز توسط کارگردان تاکاشی میکه و بازیگرانی چون Riki Takeuchi و Show Aikawa به هم مرتبط نیستند. در فیلم اول به ترتیب نقش یاکوزا و پلیس را بازی می کنند. مرده یا زنده به خاطر صحنه های مشخص تاکاشی میکه از خشونت و انحراف فراتر از حد قابل توجه است، که به طور اتفاقی در سرتاسر پراکنده می شوند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح