کد خبر : 203823
تاریخ انتشار : شنبه 7 آبان 1401 - 12:25

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 زیرنویس فیلم هندی پادشاه منطقه در سال ۲۰۱۸ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی Ponram و تهیه‌کنندگی R. D. Raja. در این فیلم سیمران بازیگر ارشد در نقش منفی، سیواکارتیکیان در نقش دوگانه به همراه سامانتا، با بازیگران فرعی شامل سوری، ناپلئون، لال و کرتی سورش در نقشی کوتاه

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 زیرنویس فیلم هندی پادشاه منطقه در سال ۲۰۱۸ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی Ponram و تهیه‌کنندگی R. D. Raja. در این فیلم سیمران بازیگر ارشد در نقش منفی، سیواکارتیکیان در نقش دوگانه به همراه سامانتا، با بازیگران فرعی شامل سوری، ناپلئون، لال و کرتی سورش در نقشی کوتاه به ایفای نقش می پردازند. این فیلم دارای موسیقی ساخته شده توسط D. Imman و فیلمبرداری توسط Balasubramaniam است. این فیلم در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با جشنواره Vinayagar Chathurthi منتشر شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 سیما راجا پادشاه سینگامپاتی است که در خانواده ای زامیندار به دنیا آمده و نوه کادامباول راجا است. او در تمام مدت با حسابدار خود کاناکو سر و کار دارد. مدیر مدرسه ای نزدیک، آریا راجا، پدر سیما راجا را به مراسم اهدای جوایز در مدرسه دعوت می کند. با این حال، به دلیل مشغله های پدرش، سیما راجا پیشنهاد می کند که به جای آن برود. در اینجا او با سوتانتیرا سلوی، معلم ورزش و متخصص سیلامبام آشنا می شود و بلافاصله عاشق او می شود.

کالیشواری و کاتادی کنان دو آنتاگونیست فیلم هستند. کنان قبلاً قصاب بود، اما پس از آن از این فرصت استفاده کرد و زمین های وسیعی را برای ایجاد مزارع بادی خریداری کرد. برنامه های حریصانه او شروع به به خطر انداختن کشاورزی می کند و در نتیجه او را با سیما راجا درگیر می کند. درگیری بین این دو رخ می دهد و او سلوی را می رباید و در خانه اش زندانی می کند. در اینجا فلاش بک رخ می دهد که نشان می دهد سلوی دختر کنان با همسر اولش بود. او همسر اولش را برای کالیشواری رها می کند و باعث می شود همسر سابقش با افتادن در چاه خودکشی کند. آریا راجا تلاش می کند تا این تصاحب سریع زمین را متوقف کند. اما اهالی روستا به او توهین می کنند و او را مسخره می کنند که چرا در زمانی که مردم تحت کنترل او بودند کاری برای مردم انجام نداده است. این باعث می شود که او از یک قلب شکسته بمیرد. تشییع جنازه ای برای او انجام می شود. در حالی که سیما راجا عزادار مرگ او است و پدربزرگش او را به خاطر بی مسئولیتی تنبیه می کند. او شروع به توضیح اصل و نسب سیما راجا می کند و کار خود را با کادامباول شجاع و همسرش بهومی آغاز می کند. او داستان مبارزات کادامباول با بیگانگان را روایت می کند و از سرزمین تامیل خود محافظت می کند. او توضیح می دهد که چگونه از والاری ها به نفع خود برای شکست دادن ارتش گسترده مسلمانان به رهبری مالک کافور بهره برداری کرد. این داستان‌های جوانمردی محض، به سیما راجا انگیزه می‌دهد تا مسئولیت پدرش را بپذیرد و بالغ شود.

دانلود زیرنویس فیلم پادشاه منطقه ۲۰۱۸ سیما راجا از عشق سلوی به او بی خبر است. او به دادگاه می رود و سعی می کند به سلوی اجازه دهد خانه را ترک کند. با این حال، از آنجایی که او توسط کاله‌شواری اخاذی شده است (اگر می‌گفت بر خلاف میلش بازداشت شده است، خواهرش را می‌کشد)، او در پاسخ به هر سؤالی که پلیس می‌کرد، از پدرم بپرس. پلیس پرونده سیما راجا را خنثی کرد و او بسیار متاثر شد. با این حال، سیما راجا با درک معنای دوگانه پشت آن، نزد پدر رضاعی سلوی می رود و از او می پرسد که منظور سلوی از آن چیست. در اینجا او به عشق او به او پی می برد. سیما راجا ابتدا با ملاقات و توافق بر سر یک قرارداد جدید با راج اودایپور، طرح کانن برای خرید سریع را خنثی کرد. جزئیات آنها را قادر می سازد تا یک مزرعه بادی در زمین خود بسازند، در حالی که به آنها اجازه می دهد در زمین کشاورزی کنند و برای زمینی که مزرعه بادی در آن وجود دارد، اجاره دریافت کنند، بنابراین درآمد پایداری برای آنها فراهم می کند. ابتدا اهالی روستا مردد بودند اما بعد موافقت کردند. کنان عصبانی است. سیما راجا به خانه برمی گردد تا سلوی را بشکند و فرار کند. کنان و کالیشواری پس از آن متوجه این موضوع می شوند و شروع به تعقیب آنها می کنند. آنها دوباره او را دستگیر می کنند و با حلق آویز کردن او از توربین بادی به عنوان یک اقدام انتقامی برای خنثی کردن برنامه های تجاری خود آماده می شوند تا او را بکشند. سیما راجا به موقع می رسد تا او را نجات دهد، و یک مبارزه تضمین می شود، جایی که Kaaleeshwari توسط توربین بادی تا حد مرگ له می شود و Kannan شکست می خورد. سپس سیما راجا و سلوی با خوشحالی با هم زندگی می کنند.

زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 - بلو سابتایتل

زیرنویس Seema Raja 2018 در ۱۷ آگوست ۲۰۱۶، R. D. Raja اعلام کرد که فیلمی به کارگردانی Ponram با بازی Sivakarthikeyan در نقش اصلی تولید خواهد کرد که این فیلم سومین همکاری این زوج پس از سرمایه گذاری موفق Varuthapadatha Valibar Sangam (2013) و Rajini Murugan (2016) است. ). D Imman آهنگ موسیقی این فیلم را ساخته است که توسط استودیو ۲۴ AM تامین می شود و قرار است در Vinayakar Chathurthi به نمایش درآید. راجا اعلام کرد که این فیلم در اوایل سال ۲۰۱۷ آغاز می شود و برای فصل دیوالی ۲۰۱۷ اکران می شود. سامانتا برای بازی در این فیلم به عنوان بازیگر اصلی قرارداد امضا کرد و سوری نیز در اواسط آگوست ۲۰۱۶ تایید شد که بخشی از بازیگران این فیلم خواهد بود.  D. Imman آهنگساز موسیقی، Balasubramaniem فیلمبردار و Vivek Harshan تدوینگر نیز حفظ شدند تا بخشی از پروژه از فیلم های قبلی کارگردان باشند. در همین حال، T. Muthuraj به عنوان کارگردان هنری این فیلم به جای G. Durairaj که قبلاً برای فیلم های قبلی پونرام کار می کرد، قرار داد. برای بازی در این فیلم، سامانتا در اواخر سال ۲۰۱۶ شروع به یادگیری هنر سیلامبام کرد. با این حال، تولید این فیلم به تعویق افتاد تا سیواکارتیکیان بتواند تعهدات خود را برای دو سرمایه‌گذاری دیگر راجا، Remo (2016) و Velaikkaran (2017) به پایان برساند. در طول تأخیر، پانرام همچنین گزارش‌هایی مبنی بر این که یک فیلم دوره‌ای است را تکذیب کرد و نشان داد که این فیلم مطابق با سرمایه‌گذاری‌های قبلی او خواهد بود.

این فیلم با یک رویداد پرتابی که در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۷ برگزار شد، با پیوستن سیمران، ناپلئون و لال به بازیگران آغاز شد. سیمران در نقش شخصیتی با سایه های منفی همراه با لال آشکار شد، در حالی که ناپلئون برای به تصویر کشیدن پدر سیواکارتیکیان قرارداد امضا کرد. اولین برنامه در انکاسی در روز بعد، با صحنه هایی که شامل فیلم بازیگران اصلی بود، آغاز شد. در اواخر نوامبر ۲۰۱۷، تیم فاش کرد که “پنجاه و پنج درصد” فیلمبرداری فیلم به پایان رسیده است، قبل از شروع برنامه سوم فیلمبرداری این فیلم بدون عنوان پیش رفت تا اینکه در فوریه ۲۰۱۸ عنوان سیما راجا از طریق پوستر نگاه اول به مردم اعلام شد. در این فیلم بازیگر زن کیرتی سورش سومین شانس بازی با سیواکارتیکیان را در نقش کوتاه به دست آورد. هنرپیشه سوری برای این فیلم یک سیکس پک دارد. فیلمبرداری این فیلم در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ به پایان رسید. این فیلم دارای بخشی تاریخی است که در آن سیواکارتیکیان در نقش یک پادشاه ظاهر می شود و کرتی سورش در نقش ملکه سیواکارتیکیان ظاهری ویژه دارد.

زیرنویس Seema Raja 2018 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم پادشاه منطقه ۲۰۱۸ حقوق توزیع سیما راجا در لهستان توسط ۷th Sense Cinematics به دست آمد. این فیلم در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر شد. این فیلم توسط تلویزیون سان فروخته شد.

در سال ۲۰۱۶، طی اعلام سرمایه گذاری بعدی شرکت تولید R. D. Raja، ۲۴AM Studios، که توسط Ponram کارگردانی شد، D. Imman برای ساخت موسیقی متن که سومین همکاری آنها با ترکیب Sivakarthikeyan-Ponram خواهد بود، وارد شد.

اولین تک‌آهنگ در ۲۵ ژوئیه ۲۰۱۸ منتشر شد. پخش صوتی در ۱۷ آگوست ۲۰۱۸ در مادورای با حضور بازیگران و خدمه و همه افراد مشهور دیگر برگزار شد. پس از انتشار صوتی، استودیو ۲۴AM و Think Music India با استودیو Can-Lah همکاری کردند تا یک غرفه کارائوکه را برای اهداف تبلیغاتی فیلم ترتیب دهند. اولین رویداد غرفه کارائوکه در ۲۵ آگوست ۲۰۱۸ در فونیکس مارکت سیتی، ولاچری، چنای و غرفه کارائوکه دیگری که در ۳۰ آگوست ۲۰۱۸ به ترتیب در مادورای و کویمباتور برگزار شد.

زیرنویس فیلم پادشاه منطقه 2018 - بلو سابتایتل

زیرنویس پادشاه منطقه ۲۰۱۸ آلبوم موسیقی متن شامل دوازده آهنگ ساخته شده توسط D. Imman، با چهار آهنگ به عنوان نسخه کارائوکه، و یک نسخه دستگاهی است. این فیلم بزرگترین افتتاحیه سیواکارتیکیان بود و در آخر هفته افتتاحیه در گیشه ۴۲ کرور (۵.۳ میلیون دلار آمریکا) جمع آوری کرد.

Seemaraja اغلب نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد.  Janani.K از Indiatoday نوشته است: “کارگردان پونرام سیما راجا با بازی سیواکارتیکیان و سامانتا یک درام روستایی بی معنی است که هیچ چیز جدیدی در آن وجود ندارد. این یک فیلم توده ای بی مغز است.”

Srinivasa Ramanujam از The Hindu می گوید: “به نظر می رسد کارگردان Ponram با تلاش برای قرار دادن عناصر تجاری بیش از حد و برتری در هیچ کدام، ترفندی را از دست داده است.” پریانکا ساندار از هندوستان تایمز نوشت: «این فیلم سیواکارتیکی یک کمدی بی رنگ است».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح