کد خبر : 202714
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 مهر 1401 - 18:44

دانلود زیرنویس سریال Supernatural 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Supernatural 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Supernatural 2005 پس از ناپدید شدن پدرشان در طی یک «سفر شکار»، دین وینچستر برادرش سم را در دانشگاه استنفورد ردیابی می‌کند و آنها شروع به زندگی در جاده، در شورولت ایمپالا ۱۹۶۷ می‌کنند. با این حال، پدر آنها یک شکارچی معمولی نیست: او موجودات فراطبیعی مانند ارواح، خون آشام ها و

دانلود زیرنویس سریال Supernatural 2005 پس از ناپدید شدن پدرشان در طی یک «سفر شکار»، دین وینچستر برادرش سم را در دانشگاه استنفورد ردیابی می‌کند و آنها شروع به زندگی در جاده، در شورولت ایمپالا ۱۹۶۷ می‌کنند. با این حال، پدر آنها یک شکارچی معمولی نیست: او موجودات فراطبیعی مانند ارواح، خون آشام ها و ارواح را شکار می کند و پسرانش را نیز برای انجام همین کار آموزش داده است. در طول راه، سم و دین افراد بی گناه را نجات می دهند، با موجودات و ارواح مبارزه می کنند و سرنخ هایی از محل اختفای پدرشان جمع آوری می کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Supernatural 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Supernatural 2005  سم و دین به شکار دیو عزازل ادامه می دهند. بخشی از نقشه اصلی Azazel هنگامی که او سم و دیگران با توانایی های روانی مشابه را برای مبارزه با یکدیگر جمع می کند و منجر به مرگ سم می شود، فاش می شود. دین با یک شیطان تقاطع معامله می کند تا سم را در ازای دریافت روحش برگرداند، که در یک سال جمع آوری شده و به جهنم برده می شود. دین با کمک روح جان وینچستر، آزازل را می کشد و پورتال بسته می شود.

دانلود زیرنویس سریال ماوراء الطبیعه ۲۰۰۵ در ابتدا ۲۲ قسمت برای فصل سوم سفارش داده شد، اما تولید در ۵ دسامبر ۲۰۰۷ پس از اتمام قسمت دوازدهم توسط انجمن نویسندگان ۲۰۰۷-۲۰۰۸ متوقف شد. تعداد فصل به شانزده قسمت کوتاه شد و چهار قسمت جدید در آوریل و می ۲۰۰۸ پخش شد.

این فصل بر تلاش برای نجات دین از معامله اش و ردیابی شیاطین آزاد شده از جهنم تمرکز دارد. برادران می آموزند که کدام دیو قرارداد دین را دارد: شیطان قدرتمندی به نام لیلیت. برادران به همراه روبی، لیلیت را دنبال می کنند و سعی می کنند او را بکشند. لیلیت به دلیل توانایی های مرموز سم نمی تواند جلوی سام را بگیرد. با این حال، قرارداد دین به پایان می رسد و روح او به جهنم برده می شود.

دین از جهنم نجات می یابد و توسط فرشته ای از خداوند به نام کستیل بازگردانده می شود. بقیه فصل برادران را دنبال می کند که با کستیل کار می کنند تا نقشه لیلیت برای شکستن ۶۶ مهر و موم را متوقف کنند، که به فرشته سقوط کرده لوسیفر اجازه می دهد یک بار دیگر روی زمین آزادانه راه برود. دین فرار می کند و سعی می کند سم را متوقف کند پس از اینکه لیلیث در واقع آخرین مهر است، اما سم به هر حال او را می کشد و زندان لوسیفر را می شکند. روبی رنگ واقعی خود را به عنوان یک شیطان وفادار به لوسیفر نشان می دهد و دین او را می کشد. با پایان فصل، قفس لوسیفر باز می شود و او از جهنم فرار می کند.

فصل پنجم حول محور مبارزه برای توقف لوسیفر و نجات جهان از آخرالزمان می چرخد. در پایان، سم خود و آدام را به داخل قفس می اندازد تا لوسیفر را یک بار دیگر به دام بیندازد. کستیل توسط خدا زنده می شود و برای برقراری نظم به بهشت باز می گردد. دین نزد دوست دختر قدیمی خود لیزا باز می گردد تا یک زندگی عادی داشته باشد. سم به طور مرموزی از قفس آزاد می شود.

زیرنویس سریال Supernatural 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس Supernatural 2005 سم و دین مجبور می شوند برای گرفتن هیولاهای آلفا برای کراولی کار کنند. دین متوجه می شود که روح سم هنوز در قفس است، بنابراین او از Horseman Death درخواست می کند تا آن را بازیابی کند. برادران متوجه می شوند کستیل همه این وقایع را از پشت صحنه سازماندهی کرده است و تمام مدت با کراولی کار می کرد. کستیل به نقشه خود ادامه می دهد و همه ارواح را از برزخ جذب می کند و خود را خدا می داند.

کستیل پس از اعلام خود خدا، ناخواسته لویاتان ها را آزاد می کند، موجودات درنده ای که از گوشت انسان تغذیه می کنند. سم و دین باید تلاش کنند تا لویاتان ها و رهبرشان دیک رومن را متوقف کنند. برادران می آموزند که تنها راه برای کشتن لویاتان ها “استخوان یک فانی عادل است که در سه خون مردگان شسته شده است”. دین و کستیل دیک را می کشند اما در نتیجه به برزخ کشیده می شوند، در حالی که سم برای مقابله با کراولی که قصد دارد به قدرت برسد، تنها می ماند.

زیرنویس سریال ماوراء الطبیعه ۲۰۰۵ دو برادر برای یافتن لوح شیطان و به دام انداختن همه شیاطین در جهنم، مبارزه با کراولی را آغاز می کنند. کوین ترن سه آزمایش را ترجمه می‌کند که باید تکمیل شوند تا دروازه‌های جهنم برای همیشه قفل شود، اما اگرچه سم دو مورد اول را کامل کرد، دین قبل از پایان آزمایش سوم، آزمایش‌ها را به پایان می‌رساند زیرا تکمیل آزمایش‌ها باعث مرگ سام می‌شود. کستیل توسط فرشته متاترون فریب داده می شود تا هر فرشته ای غیر از متاترون را به زمین تبعید کند.

برادران به دنبال راهی برای بازگرداندن فرشتگان به بهشت ​​هستند. فرشته گادریل کوین ترن را می کشد و فرار می کند تا به متاترون بپیوندد. سم گدریل را اخراج می کند، اما این تجربه باعث می شود سم و دین از هم جدا شوند. کستیل جستجوی خود را برای متاترون آغاز می کند و معتقد است که او کلیدی برای معکوس کردن اخراج فرشتگان است. متاترون شروع به تلاش برای متحد کردن همه فرشتگان تحت حکومت خود می کند در حالی که کستیل فرشتگان دیگر را علیه او هدایت می کند تا بهشت ​​را بازپس گیرند. کستیل متاترون را پس از فداکاری گدریل توبه‌کار شکست می‌دهد. متاترون دین را می کشد و باعث می شود دین تبدیل به یک شیطان شود.

زیرنویس سریال Supernatural 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس ماوراء الطبیعه ۲۰۰۵ دین اکنون یک شیطان است و در کنار کراولی کار می کند. در همین حال، سم به جستجوی دین ادامه می دهد. پس از اینکه دین از اجرای دستور کراولی امتناع می ورزد و او را در مقابل پیروان شیطان خود شرمنده می کند، کراولی مکان برادرش را به سام می دهد. سم و کستیل دین را با استفاده از خون مقدس انسان معالجه می کنند. یک جادوگر مرموز جدید وارد بازی می شود که فاش می شود مادر کراولی، روونا است.

تمرکز اصلی فصل، تلاش دین برای غلبه بر علامت قابیل و حذف آن در صورت امکان است. امید جدید برای خلاص شدن از شر دین زمانی به وجود می آید که چارلی کتاب لعنتی ها را از زیر خاک بیرون می آورد.

در فصل یازدهم، سم و دین به انتشار فیلم آمارا / تاریکی می پردازند. وقتی هیچ چیز برای خلاص شدن از تاریکی کار نمی کند، آمارا ادعا می کند که خدا باید خودش ظاهر شود تا ببیند که او هر چیزی را که آفریده و دوست دارد نابود می کند. چاک برمی گردد و به متاترون می گوید که او خداست. آمارا و چاک با هم آشتی می کنند و زمین را ترک می کنند، اما نه قبل از اینکه آمارا به دین بگوید که او می خواهد آنچه را که بیشتر از همه برای کمک به او می خواهد به او بدهد: ملاقات مجدد با مادرش.

لوسیفر رئیس جمهور ایالات متحده را کشتی انسانی خود می سازد. رئیس جمهور دستیارش کلی کلاین را باردار می کند و کلی نفیلیم را به دنیا می آورد، در حالی که کراولی برای کشتن لوسیفر خود را قربانی می کند. کراولی و کستیل در تلاش برای کشتن لوسیفر می میرند، در حالی که مری و لوسیفر به شکاف ایجاد شده توسط تولد نفیلیم کشیده می شوند. سام با دیدن جک نفیلیم که به یک نوجوان تبدیل شده شوکه می شود.

دین و سم باید جک را بزرگ کنند. سم مایل است به پسر فرصتی بدهد، در حالی که دین به دلیل میراث او نگران است. در حالی که جک در کنار مری و انسان‌ها علیه فرشتگان قرار می‌گیرد، وینچسترها و کستیل مواد لازم را برای طلسم جمع‌آوری می‌کنند تا دریچه جهنم را باز کنند، در حالی که لوسیفر تلاش می‌کند تا خود را دوباره به عنوان پادشاه بهشت ​​معرفی کند. دین لوسیفر را می کشد، اما فصل با کنترل بدن دین توسط مایکل به پایان می رسد.

زیرنویس سریال ماوراء الطبیعه 2005 - بلو سابتایتل

مایکل شروع به آزمایش با هیولاها می کند و آنها را از ضعف های قبلی خود مصون می کند. دین، سم، کستیل و جک تصمیم می‌گیرند یک‌بار برای همیشه مایکل و ارتش هیولاهایش را از بین ببرند، اما مایکل دوباره کنترل دین را به دست می‌گیرد و هیولاهایش را در شهر رها می‌کند. خدا برمی گردد و به پسرها می گوید که باید از تفنگی که او ساخته است برای کشتن جک استفاده کنند، اما سم و دین قبول نمی کنند. خشمگین از سرپیچی آنها، خدا جک را می زند و هر روح انتقام جوی را از جهنم به زمین باز می گرداند.

پایان سریال قرار بود در ۱۸ مه ۲۰۲۰ پخش شود. در مارس ۲۰۲۰، تلویزیون برادران وارنر تولید سریال را به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف کرد. بعداً در ماه مارس، اندرو داب، مجری برنامه نشان داد که این سریال پس از قسمت ۲۳ مارس متوقف خواهد شد. پخش این فصل در ۸ اکتبر از سر گرفته شد و قسمت پایانی سریال در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ پخش شد.

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح