کد خبر : 204491
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 آبان 1401 - 15:22

دانلود زیرنویس فیلم Tár 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Tár 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Tár 2022 زیرنویس فیلم تار یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی تاد فیلد است. این فیلم زندگی و سقوط یک آهنگساز و رهبر ارکستر زن مشهور را دنبال می‌کند که کیت بلانشت آن را به تصویر می‌کشد و به دنبال حفظ جایگاه و وجهه‌اش است. بازیگران مکمل

دانلود زیرنویس فیلم Tár 2022 زیرنویس فیلم تار یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی تاد فیلد است. این فیلم زندگی و سقوط یک آهنگساز و رهبر ارکستر زن مشهور را دنبال می‌کند که کیت بلانشت آن را به تصویر می‌کشد و به دنبال حفظ جایگاه و وجهه‌اش است. بازیگران مکمل شامل نومی مرلانت، نینا هوس، سوفی کاور، جولیان گلاور، آلن کوردونر و مارک استرانگ هستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Tár 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Tár 2022 لیدیا تار یکی از بزرگترین آهنگسازان و رهبران ارکستر زنده و اولین رهبر زن فیلارمونیک برلین است. در مصاحبه ای با آدام گوپنیک در جشنواره نیویورکر در شهر نیویورک، او چندین پروژه جدید را تبلیغ می کند، از جمله برجسته ترین آنها، ضبط زنده آینده او از پنجمین سمفونی مالر. او به فرانچسکا، دستیار شخصی حواسش، و شارون، همسر بیمار و کنسرت استادش تکیه می کند. لیدیا ناهار را با الیوت کاپلان، رهبر ارکستر می خورد که همچنین یک برنامه مشارکتی را که برای رهبران زن مشتاق تأسیس کرده بود، مدیریت می کند. و از برنامه هایش برای جایگزینی دستیار رهبر ارکسترش، سباستین، احتمالاً با فرانچسکا، و پر کردن یک موقعیت ویولن سل باز در ارکستر صحبت می کند.

بعداً، مهمان لیدیا کلاسی را در جولیارد تدریس می کند. او عدم علاقه یک دانش‌آموز به رهبری استادان کلاسیک بر اساس سیاست‌های هویتی را به سخره می‌گیرد و دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا تفاوت‌های سطحی گذشته را به موسیقی زیر بنگرند، موسیقی که می‌توانند از آن بیاموزند. دانشجوی مورد انتقاد طوفان می کند.

در برلین، لیدیا رمان چالش ویتا ساکویل-وست را دریافت می کند که توسط کریستا تیلور، یکی از اعضای سابق برنامه مشارکت او ارسال شده است. از طریق توالی رویاها و تعاملات ایمیلی پیشنهاد می شود که لیدیا کریستا را به یک رابطه جنسی تبدیل کرد که بعداً از بین رفت. لیدیا سعی می کند کریستا را در لیست سیاه قرار دهد و فرانچسکا و دیگر رهبران را تشویق می کند تا هر ایمیلی را از او یا درباره او حذف کنند.

دانلود زیرنویس فیلم تار ۲۰۲۲ لیدیا در طی یک تست کور برای یک نوازنده ویولن سل، یکی از امیدها به نام اولگا روسی را در حمام می بیند. لیدیا که جذب اولگا می‌شود، لطف او را تضمین می‌کند، مانند تغییر کارت موسیقی خود برای اطمینان از حضور در ارکستر، و جایگاه تکنوازی در قطعه همراه پنجمین کنسرتوی مالر، کنسرتو ویولن سل ادوارد الگار. همانطور که او به شدت برای ضبط پنجم مالر آماده می شود، روابط او با فرانچسکا و شارون تیره می شود، زیرا هر دوی آنها علاقه او به اولگا را تشخیص می دهند.

زیرنویس فیلم Tár 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Tár 2022 لیدیا سباستین را از جایگزینی قریب الوقوع خود مطلع می کند. او با عصبانیت نشان می دهد که ارکستر از طرفداری او آگاه است و این نشان دهنده رفتار توهین آمیز با زنان جوان است. او حدس می‌زند که فرانچسکا جایگزین او خواهد شد، که به معنای تبادل لطف جنسی است. لیدیا که از این اتهامات عصبانی شده است، قصد دارد یک نامزد دیگر را جایگزین سباستین کند.

کریستا خودکشی می کند و یادداشتی با اتهامات جدی علیه لیدیا به جا می گذارد. لیدیا یک وکیل دارد زیرا والدین کریستا قصد دارند از او شکایت کنند. لیدیا توسط زنانی که در دوردست جیغ می‌کشند، کابوس‌ها، دردهای مزمن، حساسیت فزاینده به صدا، و خط‌نوشته‌های مرموز شبیه آنچه کریستا زمانی ساخته بود، تسخیر می‌شود. تنها مهلت او اولگا و همچنین دختر خوانده او و شارون، پترا است.

در حالی که سعی می کند آهنگ های جدید بنویسد، مدام از همسایه طبقه متوسط ​​خود که از مادری در حال مرگ مراقبت می کند، آشفته و منزجر می شود. یک روز، پس از تمرین انفرادی اولگا، لیدیا به دنبال اولگا در خانه به یک مجتمع آپارتمانی متروکه و ویران می رود. لیدیا که از یک سگ می ترسد، زمین می زند و خود را مجروح می کند. او به شارون و ارکسترش دروغ می گوید و مدعی است که جراحات ناشی از یک حمله بوده است. فرانچسکا بدون اینکه به لیدیا بگوید، پس از اطلاع از اینکه جایگزین سباستین نخواهد شد، استعفا می دهد.

زیرنویس فیلم Tár 2022 - بلو سابتایتل

یک ویدیوی ویرایش شده و خارج از زمینه از کلاس جویلیارد لیدیا در فضای مجازی منتشر شد و مقاله ای حاوی اتهاماتی علیه او در نیویورک پست ظاهر شد. معترضان با لیدیا ملاقات می کنند که لیدیا به نیویورک باز می گردد تا کتابش را تبلیغ کند و در جلسه ای برای شکایت کریستا شرکت کند. در اظهارات، به طور ضمنی گفته می شود که فرانچسکا ایمیل های اهانت آمیز را با شاکی به اشتراک گذاشته است. او اولگا را با خود می برد، احتمالاً به امید رابطه جنسی، اما اولگا او را رها می کند. الیوت او را به عنوان مشتری رها می کند. در بازگشت به خانه، شارون با پترا، خشمگین از این اتهامات، اما بیشتر از آن به دلیل عدم ارتباط لیدیا یا عدم درخواست مشاوره از او به عنوان همسرش، خانه را ترک می کند.

زیرنویس فیلم تار ۲۰۲۲ لیدیا به عنوان هادی حذف می شود. او مخفیانه وارد اجرای ضبط زنده آهنگ پنجم مالر می شود و با شروع موسیقی، روی صحنه می رود و به جایگزین او، الیوت حمله می کند. او که آژانس مدیریت بحرانش به او توصیه می کند دراز بکشد، به خانه طبقه پایین دوران کودکی خود در استاتن آیلند باز می گردد، جایی که نوارهای لئونارد برنشتاین، مربی خود را تماشا می کند. وقتی برادرش سر می‌زند، معلوم می‌شود که نام تولدش لیندا تار است.

مدتی بعد لیدیا رهبری ارکستری را در آسیای جنوب شرقی برعهده دارد. در یک سالن ماساژ/فاحشه خانه، به او دستور داده می شود که ماساژور خود را از یک کاسه شیشه ای انتخاب کند، اسکورت ها مانند ارکستر او به صحنه می روند و قاب می شوند. یک دختر به چشمان لیدیا نگاه می کند، موقعیت او مانند اولگا است و لیدیا با عجله به بیرون می رود تا استفراغ کند. لیدیا در یک گشت و گذار در بیابان محلی، پشت آبشاری کر کننده در سکوت می نشیند. در نهایت، او ارکستر جدید خود را در موسیقی سری بازی‌های ویدیویی Monster Hunter در مقابل تماشاچیان cosplayers رهبری می‌کند.

زیرنویس Tár 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس تار ۲۰۲۲ در ایالات متحده و کانادا، این فیلم ۱۵۸۶۲۰ دلار از چهار سینما در آخر هفته افتتاحیه‌اش به‌دست آورد، سپس از ۳۶ سالن در دومین سینما ۳۳۰،۰۰۰ دلار درآمد. در آخر هفته سوم، فیلم از ۱۴۱ سینما ۵۰۰۰۳۵ دلار به دست آورد. این فیلم در چهارمین آخر هفته خود به ۱۰۸۷ سینما گسترش یافت و ۱.۰۲ میلیون دلار فروخت و در رده دهم قرار گرفت. در دومین اکران گسترده خود، فیلم ۷۲۹۶۰۵ دلار (که ۳۰ درصد کاهش داشت) ساخته شد.

در Rotten Tomatoes، ۹۲ درصد از ۲۱۳ منتقد، با میانگین امتیاز ۸.۳/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «تار با هدایت ملودی سرسام‌آور اجرای نت‌های بی‌نقص کیت بلانشت، به طرز درخشانی بر جنبه‌های ناهماهنگ قدرت برافراشته شهرت می‌افزاید.»  Metacritic که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، امتیازی را به فیلم اختصاص داد. ۹۱ از ۱۰۰، بر اساس ۴۷ منتقد، نشان دهنده “تحسین جهانی”. تماشاگرانی که توسط PostTrak نظرسنجی کردند، ۷۲٪ نمره کلی مثبت به فیلم دادند و ۴۲٪ گفتند که قطعا آن را توصیه می کنند.

A. O. Scott از نیویورک تایمز نوشت: “ما به لیدیا تار اهمیت نمی دهیم زیرا او یک هنرمند است، ما به او اهمیت می دهیم زیرا او هنر است.” در روایتی کاملاً آشکار از دوگانگی آرام، دسیسه‌های شرکتی، و – در نهایت – وسواس وابسته به عشق شهوانی. اما این همان داستان عالی است، درست است؟ با قوس های تلگراف شده به سر شما نمی زند. همانطور که زندگی می کند، به شما حمله می کند.” نمی خواست تمام شود.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح