کد خبر : 203565
تاریخ انتشار : شنبه 30 مهر 1401 - 13:13

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 زیرنویس فیلم ترسناک ۲ فیلمی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی، تدوین و تهیه‌کنندگی دیمین لئون است. این فیلم دنباله ای بر ترسناک (۲۰۱۶) است و دومین فیلم این مجموعه است. بازگشت دیوید هاوارد تورنتون و سامانتا اسکافیدی که به ترتیب در فیلم اول هنر دلقک و ویکتوریا

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 زیرنویس فیلم ترسناک ۲ فیلمی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی، تدوین و تهیه‌کنندگی دیمین لئون است. این فیلم دنباله ای بر ترسناک (۲۰۱۶) است و دومین فیلم این مجموعه است. بازگشت دیوید هاوارد تورنتون و سامانتا اسکافیدی که به ترتیب در فیلم اول هنر دلقک و ویکتوریا هیس را ایفا کردند و لورن لاورا، الیوت فولام، سارا ووگت، کیلی هایمن و کیسی هارنت در آن بازی کردند. داستان رستاخیز آرت و تعقیب سینا شاو (لاورا) و برادر کوچکترش جاناتان (فولام) در شب هالووین – یک سال پس از وقایع فیلم اول – را دنبال می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 این فیلم از یک مفهوم فیلم بلند سرچشمه می گیرد که لئونه مدت کوتاهی پس از فیلمبرداری اولین فیلم کوتاه کارگردانی خود به نام The 9th Circle (2009) شروع به توسعه کرد. مفهوم فیلم برنامه ریزی شده به شدت بر روی قهرمانی در لباس فرشته متمرکز بود که با شخصیت هنری مبارزه می کرد. در نهایت از هم پاشید، اما پس از انتشار Terrifier (2016)، لئونه می خواست قهرمان را به عنوان قهرمان داستان بازگرداند – او به Sienna تبدیل می شود، کسی که لئونه آن را به عنوان “قلب و روح” Terrifier 2 توصیف می کند. لئونه سه ماه را صرف کرد. نوشتن یک فیلمنامه شخصیت محور به دنبال انتقاد از فقدان روایت فیلم اول.

بودجه فیلم سخت بود زیرا فیلمنامه بلندپروازانه تر از فیلم اول بود و بودجه بیشتری نیاز داشت. لئونه قبل از فیلمبرداری از سرمایه گذاران خصوصی تأمین مالی کرد و کمپین Indiegogo را با هدف ۵۰ هزار دلار برای فیلمبرداری یک صحنه عملی مبتنی بر جلوه ها راه اندازی کرد. این کمپین موفقیت بزرگی بود و به بیش از ۴۳۰ درصد از هدف اولیه با مجموع ۲۵۰ هزار دلار کمک مالی رسید. این یکی از فیلم های متعددی است که تحت تأثیر همه گیری جهانی COVID-19 قرار گرفته است و عکاسی اصلی آن در اواسط سال ۲۰۲۰ به دلیل قرنطینه های همه گیر متوقف شده است.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در FrightFest در ۲۹ آگوست ۲۰۲۲ داشت و در ایالات متحده در ۶ اکتبر ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. این فیلم با نقدهای مثبت منتقدان روبرو شد و با تمجید از بازی های ثورتون و لاورا و فیلمنامه همراه شد. بسیاری از منتقدان این فیلم را پیشرفتی نسبت به فیلم قبلی خود می دانند. سکانس‌های خشونت‌آمیز و وحشتناک ظاهراً منجر به فراخوانی خدمات اورژانس از بینندگان غش و استفراغ در سالن‌ها شد.

زیرنویس فیلم Terrifier 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Terrifier 2 2022 آرت دلقک پس از زنده شدن توسط یک نهاد ناشناس پس از کشتار کانتی مایلز، پزشکی قانونی را که در حال بررسی جسد او بود، می کشد. او به رختشویخانه می رود تا لباس های آغشته به خون خود را تمیز کند و در آنجا با دختری شبح مانند با آرایش دلقک روبرو می شود.

یک سال بعد، سینا شاو کارهای نهایی را روی لباس هالووین خود انجام می دهد: یک شاهزاده خانم جنگجو که به طور خاص توسط پدر مرحومش برای او طراحی شده بود که اخیراً پس از یک تومور مغزی درگذشت. برادرش جاناتان قصد دارد به عنوان دلقک هنر برود. سینا از این بابت به مادرشان باربارا ابراز نگرانی می کند. آن شب، سینا رویایی می بیند که در آن با هنر روبرو می شود. به دنبال رویا، آتشی روی کمد او شعله ور می شود و بال هایی را که برای لباس طراحی کرده بود سوزانده است. شمشیری که پدرش به او داده بود سالم مانده است.

دانلود زیرنویس فیلم ترسناک ۲ ۲۰۲۲ روز بعد، هالووین است. جاناتان آرت را در مدرسه می بیند که با یک پوسوم مرده بازی می کند. آموزگاران پوسوم را پیدا کرده و جاناتان را تعلیق می کنند. در همین حین، سینا برای یافتن یک جفت بال جایگزین به مغازه لباس فروشی می رود. در آنجا، او با هنری روبرو می‌شود که بازیگوشانه با سینای آشکاراً عصبی مخالفت می‌کند. پس از رفتن سینا، آرت فروشنده مغازه را می کشد. باربارا متوجه می شود که جاناتان به حالت تعلیق درآمده است و اجازه نمی دهد او برای عصر خانه را ترک کند، در حالی که سینا قصد دارد با دوستانش (که یکی از آنها قبلاً توسط آرت به قتل رسیده است) به مهمانی برود. جاناتان خشمگین به طوفان می زند و به نظر می رسد که ماشین خانواده را خراب می کند و باربارا را عوضی می خواند. باربارا آشفتگی را تمیز می کند، اما آرت را در داخل ماشین می یابد و به صورتش شلیک می شود. جاناتان به خانه برمی گردد تا مادر مرده و مثله شده اش را ببیند که توسط آرت برای شام سرو می شود. سپس هنر جاناتان را ناتوان می کند.

در مهمانی، دوستش بروک به سینا ناخودآگاه مولی را هدیه می دهد. از آنجایی که دارو به الکل و زاناکسی که قبلا مصرف کرده بود واکنش نشان می‌دهد، سینا با دیدن دختر کوچکی که لباس دلقک بر تن دارد دچار حمله وحشت می‌شود. بروک و دوست پسرش در حال رانندگی سینا به خانه هستند که جاناتان (که صدای او در واقع توسط دختر کوچک تقلید می شود) با او تماس گرفت و گفت که او در یک کارناوال متروکه است. در آنجا، سینا در مورد محل تحقیق می‌کند، از جمله یک خانه خالی از سکنه به نام ترسناک، در حالی که بروک و دوست پسرش توسط آرت کشته می‌شوند. سینا جسد بروک را در حمامی کثیف پیدا می کند، جایی که او همچنین آرت و جاناتان را پیدا می کند. سینا پس از چندین بار شکست در کشتن هنر به ظاهر جاودانه، با شمشیر پدرش به سینه ضربه می خورد و می میرد.

آرت سعی می کند جاناتان در کما را بیدار کند و شروع به خوردن او می کند. در همین حال، سینا با شمشیر زنده می‌شود و با همان سلاح سر آرت را می‌برد. او مرده به نظر می رسد و دخترک شبح مانند سر او را می گیرد و می رود. سینا و جاناتان در آغوش می گیرند.

زیرنویس Terrifier 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم ترسناک ۲ ۲۰۲۲ در ۹۰۰ سینما در ایالات متحده اکران شد و در روز افتتاحیه آن ۴۰۰۰۰۰ دلار فروخت. در ادامه به ۸۰۵۰۰۰ دلار رسید و در آخر هفته بعد به یک میلیون دلار رسید (افزایش ۲۸ درصدی). ورایتی موفقیت این فیلم را به دلیل بودجه کم و بازاریابی جریان اصلی محدود به صنعت “شوک” خواند. در طول دو هفته اول اکران، این فیلم در مجموع ۳.۴ میلیون دلار فروش داشت.

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۳۱ نقد، ۸۷ درصد محبوبیت دارد و میانگین امتیاز ۱۰/۶.۶ را دارد. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «Terrifier 2 از هر نظر از نسخه اصلی پیشی می‌گیرد — که آن را به خبر بدی برای افراد بدجنس تبدیل می‌کند، اما زمان خوبی برای علاقه‌مندان به ژانر است.» در متاکریتیک میانگین وزنی آن ۶۶ است. از ۱۰۰ بر اساس چهار منتقد، که نشان دهنده “بررسی های به طور کلی مطلوب”.

جفری اندرسون از Common Sense Media شخصیت ها را به یاد ماندنی توصیف کرد، به ویژه سینا، به دلیل رشد شخصیت. به همین دلیل، اندرسون بیان می‌کند که «در اینجا زندگی انسان بیشتر از فیلم اول اهمیت پیدا می‌کند». فیلم و عملکرد لاورا را برجسته کرد و نوشت که او “به عنوان سینا در زره فانتزی بال فرشته اش به عنوان دختری آخر که برای خانواده می جنگد، با شیاطین خود روبرو می شود و در چهره تمسخرآمیز هنر فریادهای جنگی خونین فریاد می زند، حکومت می کند.” متیو جکسون از Paste نوشت که “لاورا، که وظیفه تزریق انسانیت به دنباله فیلم را دارد، با قدرت ستاره ای ناب به این وظیفه عمل می کند.”

زیرنویس فیلم ترسناک ۲ 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس ترسناک ۲ ۲۰۲۲ پس از انتشار آن، گزارش‌های متعددی از استفراغ و غش بینندگان در طول نمایش فیلم Terrifier 2 منتشر شد که در یکی از نمونه‌ها گفته می‌شود که با خدمات اورژانس تماس گرفته شده است. کارگردان دیمین لئون در مورد واکنش تماشاگران به این فیلم با اینترتینمنت ویکلی گفت: “گوش کن، من دوست داشتم چند بار کنار بیایم، فکر می کنم این یک نشان افتخار است زیرا فیلمی شدید است. می خواهم مردم در طول فیلم غش کنند، صدمه ببینند. اما این سورئال است.”

هم لئون و هم تورنتون تأیید کرده‌اند که Terrifier 3 به همراه قسمت‌های بعدی برنامه‌ریزی شده است که به آرامی بر اساس پس‌زمینه و انگیزه‌های هنر ساخته می‌شود. با دیوانه شدن قهرمان فیلم Terrifier (2016)، قهرمان فیلم Terrifier 2 قرار است نقش اول فرنچایز را داشته باشد و در فیلم‌های آینده و رسانه‌های مرتبط بازگردد. لئونه همچنین خود اعلام کرده است که ممکن است بیش از حد کافی مواد برای Terrifier 3 در اختیار داشته باشد تا Terrifier 4 را تضمین کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح