کد خبر : 204670
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 آبان 1401 - 18:51

دانلود زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 زیرنویس فیلم بابا نوئل یک فیلم کمدی کریسمس آمریکایی به نویسندگی لئو بنونوتی و استیو رودنیک و کارگردانی جان پاسکوین است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. اولین قسمت از مجموعه بابا نوئل، تیم آلن را در نقش اسکات کالوین بازی می کند، مردی معمولی که به طور

دانلود زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 زیرنویس فیلم بابا نوئل یک فیلم کمدی کریسمس آمریکایی به نویسندگی لئو بنونوتی و استیو رودنیک و کارگردانی جان پاسکوین است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. اولین قسمت از مجموعه بابا نوئل، تیم آلن را در نقش اسکات کالوین بازی می کند، مردی معمولی که به طور تصادفی باعث می شود بابانوئل (با بازی بدلکار واقعی تیم آلن، استیو لوچسکو) در شب کریسمس از پشت بام به پایین بیفتد. هنگامی که او و پسر خردسالش، چارلی، سفر سنت نیک و زایمان را به پایان می‌رسانند، به قطب شمال می‌روند، جایی که اسکات می‌فهمد که باید بابانوئل جدید شود و کسانی را که دوست دارد متقاعد کند که او واقعاً بابانوئل است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 اسباب بازی فروش موفق اسکات کالوین آماده می شود تا شب کریسمس را با پسرش چارلی بگذراند. اسکات از چارلی می خواهد که علیرغم اینکه خودش را باور ندارد، اعتقاد خود را به بابا نوئل حفظ کند. همسر سابق اسکات، لورا، و همسر روانپزشکش دکتر نیل میلر، هر دو در سنین جوانی به بابانوئل اعتقاد نداشتند و احساس کردند که چارلی نیز باید این کار را انجام دهد (بعد از اینکه یک بچه بزرگتر با گفتن اینکه بابانوئل واقعی نیست، چارلی را ناراحت کرد).

دانلود زیرنویس فیلم بابا نوئل ۱۹۹۴ در شب کریسمس، اسکات بوقلمون را می سوزاند تا او و چارلی برای شام به دنی بروند. در آن شب با صدایی از پشت بام از خواب بیدار می شوند. اسکات مردی را که کت و شلوار بابانوئل بر روی پشت بام پوشیده بود، غافلگیر کرد که لیز خورد و روی زمین افتاد. جسد مرد مرده ناپدید می شود و یک کت و شلوار قرمز و کارت ویزیت بر جای می گذارد که روی آن نوشته شده بود: “اگر اتفاقی برای من افتاد، کت و شلوارم را بپوش. گوزن شمالی می داند که چه کار کند.” اسکات کت و شلوار را می پوشد و بقیه شب را به تحویل هدایایی می گذراند تا گوزن شمالی آنها را به قطب شمال برساند. برنارد جن سر توضیح می دهد که با پوشیدن کت و شلوار، اسکات مشمول یک جنبه فنی قانونی به نام “بابانوئل” می شود و تمام وظایف و مسئولیت های بابانوئل را پذیرفته است. برنارد به اسکات یازده ماه مهلت می دهد تا امور خود را قبل از اینکه در روز شکرگزاری به قطب شمال گزارش دهد، سر و سامان دهد. اسکات گیج و غرق لباس خوابی را که برای او تهیه شده بود عوض می کند و به خواب می رود.

زیرنویس فیلم The Santa Clause 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Santa Clause 1994 اسکات که در رختخواب خود از خواب بیدار می شود، فکر می کند که همه اینها یک رویا بوده است تا اینکه متوجه می شود که لباس خواب پوشیده است. وقتی چارلی با افتخار به کلاسش می گوید که اسکات سانتا است، لورا، نیل و مدیر مدرسه از اسکات می خواهند که به چارلی بگوید که این یک رویا بوده است، اما اسکات در عوض از او می خواهد که آن را برای خودش نگه دارد. در طول سال، اتفاقات عجیبی برای اسکات رخ می دهد. اولین چیزی که ظاهر می شود ریش است که همیشه حتی بلافاصله پس از اصلاح دوباره رشد می کند. او همچنین به غذاهای کریسمس، در درجه اول شیر و کلوچه، علاقه دارد. طعم این خوراکی‌های جدید باعث می‌شود که اسکات به ظاهر یک شبه وزن بی‌اندازه‌ای افزایش دهد و وزنش به ۱۹۲ پوند برسد، که در ابتدا فکر می‌کند فقط نفخ کرده است. او همچنین شروع به از دست دادن رنگ موهای خود می کند و آنها را کاملاً سفید می کند. پزشک اسکات می گوید افزایش وزن او فقط یک نوسان است، حتی زمانی که اسکات اصرار دارد که افزایش وزن ۴۵ پوندی در یک هفته درست نیست و تغییر رنگ موهای او به این دلیل است که او میانسال است. افزایش وزن سریع او باعث می شود لباسش مناسب نباشد و باعث می شود که شلوار ورزشی بپوشد. افزایش وزن اسکات زمانی برای همکارانش آشکار می شود که او دسرهایی را سفارش می دهد که به گفته او “طرفین” هستند و ادعا می کند که توسط یک زنبور نیش زده شده است تا تلاش کند افزایش وزن خود را پنهان کند. اسکات در طی جلسه ای با شرکتش، جلسه را مختل می کند تا ایده آنها را مبنی بر تبلیغ یک تبلیغ تلویزیونی بابانوئل سوار بر تانک اسباب بازی مطرح کند. رئیس اسکات آقای ویتل او را به کناری می برد و از او می خواهد که از او کمک بگیرد. او همچنین پس از دریافت «فهرست» از کودکان خود در پست، شروع به بازگویی نام بچه‌های «شیطان» و «خوب» می‌کند. پس از اینکه لورا و نیل شاهد بچه‌هایی هستند که می‌خواهند در بازی فوتبال چارلی روی آغوش اسکات بنشینند، تصور می‌کنند اسکات عمداً چارلی را گمراه می‌کند و تصمیم می‌گیرند که قاضی حق ملاقات اسکات را تعلیق کند که او را نابود می‌کند. در روز شکرگزاری، اسکات به خانه لورا و نیل می رود تا با چارلی خداحافظی کند، اما نیل اجازه نمی دهد او جایی نزدیک چارلی باشد. وقتی نیل اصرار می کند که اسکات بابانوئل نیست، چارلی به اسکات یک کره برفی جادویی که برنارد به او داده بود نشان می دهد و در نهایت اسکات را متقاعد می کند که او واقعا بابانوئل است. وقتی لورا و نیل به اسکات اجازه می دهند یک دقیقه با چارلی به تنهایی صحبت کند، برنارد ظاهر می شود و او و چارلی را به قطب شمال می برد. لورا و نیل که فکر می کنند اسکات چارلی را ربوده است با پلیس تماس می گیرند.

زیرنویس فیلم بابا نوئل ۱۹۹۴ در شب کریسمس، اسکات قصد دارد هدایا را همراه با چارلی تحویل دهد. اسکات پس از رسیدن به خانه لورا و نیل دستگیر می شود. الف ها تیمی را می فرستند تا او را از زندان بیرون کنند. اسکات لورا و نیل را متقاعد می کند که او بابانوئل است و از چارلی می خواهد که کریسمس را با آنها بگذراند زیرا آنها نیز خانواده او هستند. لورا اوراق دادگاه را می سوزاند و حقوق ملاقات اسکات را به حالت تعلیق در می آورد و به اسکات می گوید که می تواند هر زمان که بخواهد ملاقات کند. برنارد ظاهر می شود و به چارلی می گوید که هر زمانی که کره برفی خود را تکان دهد پدرش ظاهر می شود. اسکات قبل از رفتن، دو هدیه کریسمس را به لورا و نیل می دهد که آنها در کودکی هرگز نگرفتند و همین باعث ناباوری آنها نسبت به بابانوئل شده بود. اسکات قبل از حرکت هویت خود را به پلیس ثابت می کند و نیل از چارلی که او را می بخشد عذرخواهی می کند. چارلی اسکات را با کره برفی احضار می کند و لورا موافقت می کند که چارلی را با اسکات در سورتمه برود تا تحویل هدایا را تمام کند.

زیرنویس The Santa Clause 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس بابا نوئل ۱۹۹۴ در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۵۹ نقد، ۷۳ درصد محبوبیت دارد، با میانگین امتیاز ۵.۹/۱۰. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «بابانوئل کاملاً بی‌تقاضا است، اما عمیقاً ریشه در نوعی روحیه تعطیلات قدیمی دارد که در بسیاری از فیلم‌های یولدی مدرن وجود ندارد». در متاکریتیک، این فیلم بر اساس بررسی‌های ۱۳ منتقد، میانگین وزنی ۵۷ از ۱۰۰ را کسب کرده است که نشان‌دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است. تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد بررسی قرار گرفتند به فیلم نمره متوسط “A-” در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح