کد خبر : 203256
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1401 - 11:42

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 هفتمین قربانی یک فیلم نوآر ترسناک آمریکایی محصول ۱۹۴۳ به کارگردانی مارک رابسون با بازی تام کانوی، ژان بروکس، ایزابل جول، کیم هانتر و هیو بومونت است. این فیلم که توسط دویت بودین و چارلز اونیل نوشته شده و توسط وال لوتون برای RKO Radio Pictures تهیه شده

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 هفتمین قربانی یک فیلم نوآر ترسناک آمریکایی محصول ۱۹۴۳ به کارگردانی مارک رابسون با بازی تام کانوی، ژان بروکس، ایزابل جول، کیم هانتر و هیو بومونت است. این فیلم که توسط دویت بودین و چارلز اونیل نوشته شده و توسط وال لوتون برای RKO Radio Pictures تهیه شده است، بر روی زن جوانی تمرکز دارد که در حین جستجوی خواهر گمشده خود به فرقه ای زیرزمینی از شیطان پرستان در روستای گرینویچ، شهر نیویورک برخورد می کند. . این اولین نقش کارگردانی رابسون و اولین نقش روی پرده شکارچی بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 مری گیبسون، زن جوانی در آکادمی هایکلیف، یک مدرسه شبانه روزی گران قیمت، متوجه می شود که خواهر بزرگتر و تنها خویشاوندش، ژاکلین، ناپدید شده و چند ماه است که شهریه مری را پرداخت نکرده است. بنابراین، مدیر مدرسه به مری می گوید که باید مدرسه را ترک کند، اما اگر به عنوان دستیار معلم کار کند، می تواند بماند. او تصمیم می گیرد برای پیدا کردن خواهرش که صاحب یک شرکت لوازم آرایشی La Sagesse در شهر نیویورک است، آنجا را ترک کند.

مری پس از رسیدن به نیویورک متوجه می شود که ژاکلین کسب و کار لوازم آرایش خود را هشت ماه قبل به دستیارش استر ردی فروخته است. دوست نزدیک ژاکلین و کارمند La Sagesse، فرانسیس فالون، ادعا می کند که ژاکلین را هفته قبل در دانته، یک رستوران ایتالیایی در روستای گرینویچ دیده است. مری رستوران را پیدا می‌کند و متوجه می‌شود که ژاکلین اتاقی را در بالای فروشگاه اجاره کرده است، بدون اینکه به آن نقل مکان کند. مری صاحبان آن را متقاعد می‌کند که به او اجازه دهند اتاق را ببیند. سقف. این باعث می شود که مری بیشتر مضطرب و مصمم شود که خواهرش را پیدا کند. زمانی که مری در دانته است، با جیسون هوگ، شاعری آشنا می‌شود که به او پیشنهاد کمک می‌دهد تا خواهرش را پیدا کند.

دانلود زیرنویس فیلم هفتمین قربانی ۱۹۴۳ تحقیقات مری او را به چند نفر هدایت می کند که ژاکلین را می شناختند، از جمله شوهر مخفی او، وکیل گرگوری وارد، و یک روانپزشک، دکتر لوئیس جاد. مری متوجه می شود که ژاکلین بیمار جاد بوده است و به دنبال درمان افسردگی ناشی از عضویت او در فرقه شیطان پرستی به نام پالادیست ها و تلاش های بعدی او برای ترک گروه بوده است. ژاکلین توسط همکاران سابقش در La Sagesse، به ویژه استر ردی، برای پیوستن به فرقه فریب خورد.

مری از یک کارآگاه خصوصی به نام ایروینگ آگوست برای یافتن جاکلین کمک می گیرد. هنگامی که مری پس از ساعت ها او را به La Sagesse همراهی می کند، ایروینگ توسط یک مهاجم نادیده با چاقو کشته می شود. مری به داخل مترو فرار می کند، جایی که شاهد است که دو مرد با لباس رسمی وارد ماشین او شده و جسد ایروینگ را بین خود حمل می کنند. او سعی می کند پلیس را آگاه کند، اما مردان قبل از رسیدن به همراه جسد ایروینگ ناپدید می شوند.

زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 جاد به مری نزدیک می‌شود و به او پیشنهاد می‌کند که او را برای ملاقات ژاکلین در محل اقامتش که در آنجا مخفی شده است بیاورد. در آنجا، مری برای مدت کوتاهی با ژاکلین ملاقات می‌کند و به او اشاره می‌کند که قبل از ناپدید شدن دوباره ساکت باشد. مری که مصمم است در نیویورک بماند، در یک مهدکودک مشغول به کار می شود. مدتی بعد، استر به آپارتمان مری نفوذ می کند و با او در حمام روبرو می شود و ادعا می کند که ژاکلین ایروینگ را به قتل رسانده است و از مری می خواهد که به هایکلیف بازگردد. مری به گریگوری و جیسون می گوید که استر به او گفته است و آنها تصمیم می گیرند ژاکلین را پیدا کنند و او را به خاطر قتل ایروینگ به پلیس تسلیم کنند. آنها با جاد متحد می شوند که آنها را به ملاقات ژاکلین می برد.

ژاکلین شرح می دهد که چگونه به پالادیست ها ملحق شد، و همچنین چگونه سهوا ایروینگ را کشت و معتقد بود که او یک قاتل است که فرقه برای کشتن او فرستاده است. (پالادیست ها قانونی دارند که هر عضوی که به فرقه خیانت کند باید بمیرد، و آنها معتقدند ژاکلین با صحبت کردن در مورد فرقه با جاد، یک فرد خارجی، به آنها خیانت کرده است.)

زیرنویس فیلم هفتمین قربانی ۱۹۴۳ اعضای فرقه برای تصمیم گیری درباره سرنوشت ژاکلین گرد هم می آیند. او هفتمین فردی است که از زمان تأسیس فرقه به خیانت محکوم می شود. با این حال، فرقه به ارتکاب مستقیم اعمال خشونت آمیز اعتقادی ندارد، و احساس می کند که تنها به عنوان آخرین راه حل مجاز است. در عوض، آنها متخلفان را به خودکشی تشویق کردند. فرانسیس، به دلیل وابستگی عمیقش به ژاکلین، از اعضای فرقه التماس می کند که از او در امان باشند، اما فایده ای نداشت.

فرقه‌ها ژاکلین را می‌ربایند و طی چند ساعت سعی می‌کنند او را به قتل برسانند، زیرا او مدت‌هاست که به هر حال خودکشی کرده است. یک فنجان زهر به او می دهند. وقتی از نوشیدن آن امتناع می کند، به او اجازه می دهند که برود، اما یک قاتل را به دنبال او می فرستند. قاتل او را در خیابان ها با یک سوئیچ تعقیب می کند، اما او از او فرار می کند و به اتاق اجاره ای خود بالای اتاق دانته باز می گردد. هم‌زمان، جیسون و جاد با پالادیست‌ها روبه‌رو می‌شوند و آنها را به خاطر تعهدشان به شرارت محکوم می‌کنند و در پاسخ به توضیح فلسفی نیهیلیستی آقای برون (یکی از اعضای بلندپایه فرقه) برای دکترین خود، خطوطی از دعای خداوند را می‌خوانند.

در راهروی خانه، ژاکلین برای مدت کوتاهی با همسایه‌اش، میمی، زن جوانی که بیمار لاعلاج است، برخورد می‌کند. میمی به ژاکلین اعتراف می کند که می ترسد بمیرد و قصد دارد یک شب آخر را در شهر داشته باشد. ژاکلین وارد آپارتمان خودش می‌شود و ظاهراً خودش را حلق‌آویز می‌کند – صدای کوبش صندلی که روی زمین می‌افتد شنیده می‌شود، اما میمی در هنگام خروج از غروب متوجه اهمیت صدا نمی‌شود.

زیرنویس فیلم The Seventh Victim 1943 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Seventh Victim 1943 برخی از منتقدان عناصر فیلم را ستایش کردند، مانند کیت کامرون از نیویورک دیلی نیوز، که احساس می کرد که یک “فضای شوم” ایجاد کرده و داستانی “باورنکردنی” دارد. با این حال، او عملکرد بروکس را مورد انتقاد قرار داد، که او نوشت: “هیچ اشاره ای به شخصیت درخشانی که ژاکلین باید داشته باشد، نمی دهد، و نه به اندازه کافی وحشت و ترسی را که قرار است تحت آن کار کند، تشریح نمی کند.” منتقد فیلم The Philadelphia Inquirer به طور متناوب از عملکرد بروکس و سایر بازیگران تمجید کرد و در نهایت فیلم را «وهم‌آور، هر چیزی جز شادی‌بخش» توصیف کرد. جری کیهیل در نوشتن برای Big Spring Daily Herald به طور مشابه احساس کرد که “تعلیق تصویر به خوبی توسط اجراهای کرک انجام می شود.”

یکی از منتقدان جمهوری خواه هرالد همچنین فیلم را به دلیل «پر از یک اکشن پر از تعلیق که از آغاز آرامش تا یک نتیجه پر از مو ایجاد می‌کند» ستایش کرد. ناامید باشید که هیچ یک از آیین های وحشتناک فاش نمی شود، اما به اندازه کافی لرز و هیجان دیگر برای جبران وجود دارد.» منتقد Waxahachie Daily Light فیلم را به دلیل «اوج گیرا» ستایش کرد و آن را یک «وحشت مهیج» دانست. درام.”

این فیلم نیز به‌خاطر کار دوربین‌های سایه‌دار توسط فیلمبردار نیکلاس موسوراکا تحسین شد، اما برخی به دلیل داشتن شخصیت‌های بسیار زیاد و خط داستانی فاقد انسجام مورد انتقاد قرار گرفتند. در میان این منتقدان، Bosley Crowther از نیویورک تایمز بودند، که احساس می‌کرد این فیلم «ممکن است اگر به عقب اجرا شود، منطقی‌تر خواهد بود». مشکلاتی که این ملودرام رازآلود را احاطه کرده است.

زیرنویس فیلم هفتمین قربانی 1943  - بلو سابتایتل

زیرنویس هفتمین قربانی ۱۹۴۳ این فیلم ارتباط ضعیفی با «مردم گربه» ساخته ژاک تورنور (۱۹۴۲) دارد – فیلم دیگری که توسط لوتون با فیلمنامه ای از بودین تهیه شده است – از طریق ظاهر شدن شخصیت دکتر لوئیس جاد، که در هر دو فیلم ظاهر می شود. در هفتمین قربانی، جاد به شاعری بازگو می‌کند که زمانی زنی مرموز را می‌شناخت که در واقع «دیوانه‌ای دیوانه» بود (اشاره به ایرنا دوبرونا، قهرمان داستان «مردم گربه») در یادداشت ها و پیش نویس های اولیه فیلمنامه، از شخصیت کانوی به عنوان «آقای زیگفرید» یاد می شد. محققان فیلم بر این باورند که نام این شخصیت برای ایجاد تداوم بین دو فیلم و سرمایه گذاری بر موفقیت مردم گربه تغییر یافته است.  با این حال، شخصیت جاد در گربه مردم مرده بود و رابطه این دو روایت تخیلی را زیر سوال می برد. ادموند بانسک، مورخ لوتون، خاطرنشان می‌کند که این فیلم‌ها از طریق دل مشغولی به نیهیلیسم نیز از لحاظ موضوعی به هم مرتبط هستند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح