کد خبر : 196894
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 فروردین 1401 - 11:15

دانلود زیرنویس فیلم Upon the Magic Roads 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Upon the Magic Roads 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Upon the Magic Roads 2021 بر جاده‌های جادویی یک فیلم پویانمایی روسی در سبک اکشن/رایانه‌ای فانتزی است که در سال ۲۰۲۱ به کارگردانی اولگ پوگودین و بر اساس فیلمنامه‌ای از آلکسی بوروداکیوف ساخته شده است. این فیلم که توسط شرکت فیلمسازی CTB، روسیه-۱ و شرکت CGF تهیه شده است، اقتباسی از افسانه

دانلود زیرنویس فیلم Upon the Magic Roads 2021 بر جاده‌های جادویی یک فیلم پویانمایی روسی در سبک اکشن/رایانه‌ای فانتزی است که در سال ۲۰۲۱ به کارگردانی اولگ پوگودین و بر اساس فیلمنامه‌ای از آلکسی بوروداکیوف ساخته شده است. این فیلم که توسط شرکت فیلمسازی CTB، روسیه-۱ و شرکت CGF تهیه شده است، اقتباسی از افسانه روسی دهه ۱۸۵۰ The Humpbacked Horse (ru) اثر پیوتر پاولوویچ یرشوف و همچنین عناصری از داستان های عامیانه اسلاو است. این فیلم اقتباس‌های دیگری از افسانه را دنبال می‌کند، از جمله فیلم بلند اکشن زنده ۱۹۴۱ و فیلم انیمیشنی به همین نام در سال ۱۹۴۷ که در اتحاد جماهیر شوروی فیلم‌برداری شد. در این فیلم آنتون شاگین در نقش ایوان احمق، و پائولینا آندریوا در نقش The Tsar Maiden با صدای پاول درویانکو، لیاسان اوتیاشوا و الکساندر سمچف بازی می‌کنند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/upon-the-magic-roads-2021/

Upon the Magic Roads (2021)

زیرنویس فیلم Upon the Magic Roads 2021 عکاسی اصلی در نزدیکی سن پترزبورگ در سال ۲۰۱۸ انجام شد. مجموعه‌ها سعی کردند دنیای فانتزی را توسط یرشوف بازسازی کنند و در یک کپی دقیق از شهر افسانه‌ای فیلمبرداری کردند. این فیلم یک نمایشگاه فیلمسازی بود که نیازمند کمک حرفه ای از طراحان صحنه و لباس، یک تیم تولید، مهندسان نرم افزار با جلوه های بصری پس زمینه، بازیگران، بازیگران زن و فیلمبرداران بود.

سبک مورد استفاده در این فیلم برای بازسازی دوره تزاری توصیف شده در افسانه یرشوف با استفاده از ترکیبی از عناصر هنر نو روسی و افسانه در نظر گرفته شده بود. فیلم در مورد جان می گوید – که نه شاهزاده است، نه قهرمان و نه مردی خوش تیپ، اما برادران بزرگترش حتی او را احمق می دانند. اما همه چیز وقتی تغییر می کند که جان یک دوست و دستیار وفادار دارد – کره اسب جادویی گوژپشت کوچولو. جان و کره اسب باید دوستی خود را آزمایش کنند، با یک دشمن موذی روبرو شوند و برای یافتن پرنسس ابری بر آزمایشات باورنکردنی غلبه کنند.

در ابتدا، قرار بود این فیلم در ۵ مارس ۲۰۲۰ در صفحه گسترده اکران شود، اما بعداً اکران آن ابتدا به ۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ موکول شد. Upon the Magic Roads سرانجام در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ در روسیه توسط Sony Pictures Productions و Releasing در سینما اکران شد. . این فیلم مورد تحسین منتقدان و تحسین تجاری قرار گرفت و منتقدان آن را تداوم خارق‌العاده خلاقیت سینمایی از گذشته تا کنون می‌دانند. این فیلم به یک فیلم پرفروش تبدیل شد و به عنوان پردرآمدترین اقتباس سینمایی از ادبیات روسیه با مبلغی تقریباً یک میلیارد روبل شناخته شد. این فیلم پنجاه و یکمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۱ است.

داستان از آنجایی شروع می شود که پدری سه پسرش را صدا می کند و مزرعه گندم زیر پا را به آنها نشان می دهد. پدر به پسرانش دستور می دهد که شب ها نگهبانی بایستند تا بفهمند چه کسی گندم را زیر پا گذاشته است و برادران نیز به نوبه خود ایوان احمق (جان) کوچکتر را به آنجا می فرستند.

شب هنگام، جان در حال گفتگوی شیرین با جوجه تیغی که قبلاً آن را نجات داده بود، طرح کلی مادیان را می بیند و طناب را در ابری مه آلود می اندازد. ناگهان طناب سفت می شود و مادیان شروع به حمل او در مزارع و مراتع می کند. آنها در یک باتلاق سقوط می کنند و جان با استفاده از آسیاب های بادی مادیان غرق شده را بیرون می کشد. او که مقید شده است گریه می کند و قهرمان که برای او متاسف است او را آزاد می گذارد و این کلمه را می پذیرد که دیگر مزارع آنها را زیر پا نمی گذارد. صبح روز بعد، در اصطبل، دو اسب را کشف می کند و با یک کره سحر و جادوی کوهان دار کوچک ملاقات می کند. او می گوید که مادیان مادر او را برای کمک و حمایت فرستاده است. جان که می خواهد برای اسب ها پول بگیرد، آنها را به بازار می برد. در آنجا پادشاه آنها را می بیند و به آنها دستور می دهد که اسب های خود را به اصطبل خود ببرند و می گوید که آنها در واقع اسب های او هستند. جان که پولی دریافت نکرد، از کره اسب می خواهد که به او کمک کند و او با سوت اسب ها را به عقب فرا می خواند. تزار موقعیت مهم ترین داماد را به جان پیشنهاد می کند و او موافقت می کند.

Upon the Magic Roads (2021) - IMDb

زیرنویس Upon the Magic Roads 2021 با گذشت زمان، مردم عاشق جان بیشتر و بیشتر می شوند. پادشاه می خواهد او را اعدام کند، اما دلیلی پیدا نمی کند. کیسه خواب این ایده را به او پیشنهاد می کند که یک داماد برای پرنده آتشین بفرستد و سپس او را به دلیل عدم اجرای دستور تزار اعدام کند، زیرا فکر می کند جان نمی تواند آن را پیدا کند.

جان و کره به جستجوی پرنده آتشین می روند. پس از جمع آوری آجیل رویایی، پناهگاه پرنده را پیدا می کنند و آنها را به سمت آن می ریزند. او با خوردن تمام آجیل، به خواب می رود. جان پرنده را در زنجیر می بندد. صبح روز بعد کره اسب به ما می گوید که پرنده تنها زمانی می تواند داغ شود که آزاد باشد. در زنجیر، او گریه می کند و جان او را آزاد می کند. در بازگشت، جلادان جان را به بلوک هدایت می کنند. او ادعا می کند که پرنده آتش را گرفت، اما آن را رها کرد، اما هیچکس او را باور نمی کند. وقتی تبر از قبل بالای سر او بلند شده است، پرنده آتشین ظاهر می شود و اعدام لغو می شود.

تزار که بیشتر و بیشتر از جان متنفر است، به تحریک کیسه خواب، دامادی را برای دوشیزه تزار می فرستد و فکر می کند که او نمی تواند از عهده این کار برآید، زیرا دوشیزه در یک کشور یخی روی یک صخره بلند زندگی می کند. . با این حال جان و فوال به مقصد می رسند. دختر از خواب بیدار می شود و به جان می گوید که نمی خواهد ازدواج کند، زیرا هیچ قهرمانی باقی نمانده است و سپس به ورطه می پرد. جان تردیدی ندارد که به دنبال او بشتابد و در پایین هر دو اسکیت را برمی دارد.

پادشاه می خواهد فورا ازدواج کند، اما دختر حاضر نمی شود بدون حلقه مادربزرگش که آن را در اقیانوس انداخته ازدواج کند. جان، که قبلاً عاشق دختر تزار شده است، از تزار یک کار غیرممکن می خواهد تا به عروسی آینده و خود دوشیزه فکر نکند. تزار خوشحال جان را برای گرفتن حلقه می فرستد. جان و کره کوهان دار وارد ماجراجویی در جاده های جادویی می شوند. کره اسب پس از صحبت با خورشید، ماه و باد متوجه می شود که حلقه کجاست و او و جان به سمت نهنگ ماهی پرواز می کنند. همانطور که مشخص است، نهنگ سال ها پیش برای بلعیدن کشتی ها به زنجیر بسته شده است، اما نمی داند چگونه آنها را آزاد کند. جان او را وادار به عطسه می کند و کشتی ها چندین دهه بعد به دریا می روند. نهنگ برای قدردانی، خرچنگی را برایشان می فرستد که حلقه شاه دوشیزه را برایشان به ارمغان می آورد.

در بازگشت جان نزد دختری که در برج است می آید و از او می خواهد که با او ازدواج کند. نگهبانان تزار وارد اتاق خواب می شوند و جان را به دلیل تلاش برای آدم ربایی بازداشت می کنند. پادشاه آماده ازدواج است، اما عروس از او می خواهد که طبق دستور مادربزرگش با حمام کردن در دیگ های آب جوش، آب یخ و شیر جوشان، خود را جوان کند. کیسه خواب توصیه می کند که دیگ ها را قبل از اعدام روی جان آزمایش کنید. شب، دختر به کره اسب می گوید که در دیگ اول باید حلقه مادربزرگش را پرتاب کند، در دیگ دوم – پر پرنده آتشین، و در دیگ سوم – گل زندگی و مرگ را که در انتهای دیگ می روید. جهان، و سپس جان زنده خواهد ماند. کره اسب به دنبال گل می رود. صبح، تزار ریاکارانه اعلام می کند که به جان فرصت رستگاری می دهد و به او دستور می دهد که به داخل دیگ ها بپرد. در دیگ اول، دختر انگشتر خود را پرتاب می کند و جان به سلامت از آنجا برده می شود، در دیگ دوم یک پر می افتد و او نیز سالم می ماند. در این هنگام کره اسب گلی را می یابد و از آن می آموزد که چیده کننده آن در انتظار مرگ است. با وجود این هشدار، او برای نجات جان، گل را می کند و زمانی که جان خود را در دیگ سوم می بیند، موفق به تحویل آن می شود.

جان تازه شده در مقابل دوشیزه ظاهر می شود و تزار به اولین دیگ می پرد. حباب بزرگی از دیگ می ترکد که پادشاه نفرین کننده را با خود می برد. کره اسب صبورانه منتظر مرگش است، اما دوشیزه تزار به او می گوید که کلمات گل آزمایش است و اگر کره آن را نمی کند، در واقع می مرد، اما اکنون او هرگز نخواهد مرد. مردم یک تزار جدید می خواهند و جان یکی می شود. او و دختر تزار در حال ازدواج هستند.

Upon the Magic Roads (2021) - IMDb

داستان پریان روسی بر اساس کار پیوتر پاولوویچ یرشوف، اسب قوزدار است که برای اولین بار در سال ۱۸۳۴ منتشر شد. این کتاب به کتاب کلاسیک ادبیات روسیه تبدیل شده است. با وجود ژانر کودکانه، داستان شامل عناصر طنز اجتماعی است. در اتحاد جماهیر شوروی، این نسخه خطی به دلیل محبوبیت باورنکردنی آن بیش از صد بار تجدید چاپ شد. داستان ادبی The Humpbacked Horse به عنوان میراث فرهنگی روسیه و استان تیومن نامگذاری شد.

در زادگاه یرشوف، ایشیم، استان تیومن، رویدادهای فرهنگی در طول اولین نمایش فیلم برگزار شد. نقش یرشوف در ادبیات روسیه توسط لیوبوف نچایوا، رئیس مجموعه موزه ایشیم مورد توجه قرار گرفت و گفت: “پیوتر پاولوویچ همه چیز ماست! بنابراین، در آستانه نمایش بزرگ “اسب کوهان دار” تصمیم گرفتیم به روس ها یادآوری کنیم. باز هم این نویسنده از خون سیبری است و وطن کوچکش در اطراف ایشیم است».

ساکنان سیبری رویدادی را ترتیب دادند که ماهیت بین المللی پیدا کرد. یک فلش موب در بیش از ۳۰ منطقه روسیه آغاز شد و شامل شرکت کنندگانی از فرانسه و مراکش بود.

در سال ۱۹۴۱، اولین اقتباس سینمایی از افسانه به کارگردانی الکساندر رو انجام شد. در سال ۱۹۴۷، Soyuzmultfilm دومین اقتباس سینمایی از The Chungback Horse به کارگردانی ایوان ایوانوف-وانو را منتشر کرد. بیش از نیم قرن بعد، سومین اقتباس سینمایی، Upon the Magic Roads بر اساس فیلمنامه کارگردان اولگ پوگودین، که آثاری از جمله سریال تلویزیونی شرلوک هلمز دارد، منتشر شد. پوگودین فیلمنامه را همراه با فیلمنامه نویس الکسی بوروداچف نوشت. این سومین اقتباس سینمایی از افسانه برای سینماها است. امروزه این افسانه در بین مردم محبوبیت دارد. از سال ۲۰۲۰، تماشاگران تئاتر ماریینسکی از مرز ۲۵ میلیون نفر عبور کرده اند. یکی از اجراها، باله Shchedrin The Little Humpbacked Horse بود که توسط ۱.۷ میلیون کاربر مشاهده شد. این پروژه توسط شرکت فیلم CTB با حمایت کانال تلویزیونی روسیه-۱ و صندوق سینما تامین شد. افسانه یرشوف یکی از آثار مورد علاقه سرگئی سلیانوف است که در اوایل دهه ۲۰۰۰ قصد داشت داستان را با کارگردان اتحاد جماهیر شوروی سرگئی اوچاروف اقتباس کند. با این حال، در آن زمان، تکنولوژی و بودجه نامناسب بود. در ۱۷ آوریل ۲۰۱۸، هنر مفهومی Upon the Magic Roads منتشر شد. فیلمنامه شعر شخصیت های یرشوف را برای اقتباس های سینمایی متحول کرد. این فیلم توسط سرگئی سلیانوف، آنتون زلاتوپولسکی و الکساندر گوروخوف تهیه شده است. به گفته سرگئی سلیانوف، این فیلم یک افسانه زنده است.

هنرپیشه پاول درویانکو صداپیشگی و نقش کره کوچولو را با استفاده از فناوری ضبط حرکت انجام داد. تهیه کنندگان می دانستند که پاول درویانکو بهترین بازیگر نقش این شخصیت است. این شخصیت از خر از شرک یا اسب جولیوس از سه قهرمان بسیار شناخته شده است. طبق شعر ارشوف، کره گوژپشت کوچولو به اسب پرنده یا پگاسوس تبدیل شد. بازی Firebird توسط ژیمناستیک و مجری تلویزیونی Lyaysan Utyasheva بازی شد.  هنرهای رزمی و بازیگر اولگ تاکتاروف نقش فرماندار تزار را بازی کرد. لباس فرماندار به کتهای خز چند لایه نیاز داشت.

نقش اصلی را آنتون شاگین بازی کرد که پس از تست های زیاد، نقش ایوان احمق را به دست آورد.  Paulina Andreeva در نقش The Tsar Maiden بازی کرد. آندریوا از بازی در چنین نقش مهمی از Tsar Maiden خوشحال بود. این فیلم یکی از لحظات مورد علاقه بازیگر زن بود زیرا او می خواست حداقل در یک فیلم کودک بازی کند. این فیلم برای همه بینندگان و به ویژه برای کودکان در نظر گرفته شده است – “به نظر من این یک افسانه برای همه زمان ها است. پائولینا آندریوا می‌گوید: «اگر ما، قهرمانانمان، کودکان را با دوران کودکی‌شان همراهی کنیم، اگر آنها بالغ شوند و بگویند «ما با تماشای فیلم‌های شما بزرگ شدیم»، این بزرگترین شادی برای من خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح