کد خبر : 203140
تاریخ انتشار : جمعه 22 مهر 1401 - 11:53

دانلود زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 وندو تانیندهاتو کادو یک فیلم گانگستری هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی گاوتام واسودف منون، نویسندگی بی. جیاموهان و تهیه کنندگی ایشاری کی. گانش است. در این فیلم سیلامباراسان و سیدی ایدنانی به ایفای نقش می پردازند و راادیکا ساراثکومار، نیراج مدهاو و صدیق در نقش

دانلود زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 وندو تانیندهاتو کادو یک فیلم گانگستری هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی گاوتام واسودف منون، نویسندگی بی. جیاموهان و تهیه کنندگی ایشاری کی. گانش است. در این فیلم سیلامباراسان و سیدی ایدنانی به ایفای نقش می پردازند و راادیکا ساراثکومار، نیراج مدهاو و صدیق در نقش های فرعی نقش آفرینی می کنند و موسیقی فیلم توسط A. R. Rahman ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 فارغ التحصیل B.Sc از روستایی در تامیل نادو، Naduvakurichi در Tuticorin است. مادرش، لاتچومی، از رفتار پرخاشگرانه و تکانشی او باخبر می شود. لاتچومی از ترس جان موتو، موتو و خواهر کوچکترش گوماتی را نزد عمویشان چرمادورای می برد تا برای او شغلی در جای دیگر پیدا کنند. چرمادورای کار موتو را در چمبور، بمبئی ترتیب می دهد. چرمادورای پس از تماس تلفنی، وحشت زده است و به موتو نامه ای می دهد تا در اسرع وقت پست کند. صبح روز بعد، چرمادورای در حالی که خودکشی کرده بود در اتاقش مرده پیدا می شود. به جای ارسال نامه، موتو به آدرس ذکر شده در آن، در بمبئی می رود، جایی که در یک فروشگاه طوطی متعلق به اساککی کار می کند و شروع به کسب درآمد برای خانواده اش می کند.

موتو همچنین عاشق پاوای می شود که در یک مغازه پوشاک روبروی فروشگاه کار می کند. به دلیل اتفاقی در یک تئاتر، موتو می‌فهمد که اساککی برای کاروککاول «کارجی»، گانگستری در تیرونلولی، و رئیس مالالیایی‌اش کوتی کریشنان نایر «کوتی بای» کار می‌کند و همچنین می‌فهمد که چمبودورایی برای کارجی کار می‌کرده است. زمانی که کارجی و کوتی بای با هم برخورد کردند، کوتی بای ترتیب حمله به او را در معبدی ترتیب داد که در آن کارجی فرار کرد و گمبودورایی را خال کوتی بای فرض کرد (اما چمبادورای به دلیل ترس از کشته شدن به زادگاهش رفت). چمبادورای که نتوانست بی گناهی خود را ثابت کند، مجبور به خودکشی شد. با درک این موضوع، موتو و سردار کوتی بای، سریداران تصمیم می گیرند بمبئی را ترک کنند. با این حال، Sridharan دستگیر می‌شود و Muthu مجبور می‌شود تا سرسپردگان Kutty Bhai را بکشد، زمانی که آنها وارد فروشگاه شدند تا همه را بکشند.

دانلود زیرنویس فیلم وندو تانیندهاتو کادو ۲۰۲۲ موتو و سایرین با کشتن برادر کوتی بهایی، پاسخ دادند که باعث می‌شود کارجی به عنوان محافظ خود منصوب شود. موتو پول کارش را دریافت می کند و پول را برای لاچومی و گوماتی می فرستد. ۶ ماه بعد، Muthu با Kaarji به عنوان محافظ خود کار می کند و در نهایت Kaarji را از حمله نجات می دهد، جایی که او تلاش می کند تا Kutty Bhai را تمام کند، اما فایده ای نداشت. در همین حین، پااوایی دوباره با موتو ملاقات می کند و با وجود اطلاع از حرفه اش، با این پیشنهاد موافقت می کند و رابطه آنها را تجدید می کند. کوتی بای با استفاده از یک قاتل قراردادی به نام راوتار، موتو را وادار می‌کند که کارجی را به اشتباه درک کند و او را بکشد، جایی که او باعث می‌شود تقصیر به گردن او بیفتد. موتو به دوستش ساراوانا مشکوک می شود و متوجه می شود که او در واقع برای کوتی بای کار می کند و دلیل مرگ کارجی بوده است. ساراوانا توسط مردان خودش کشته می شود زیرا آنها با موتو طرف شده اند.

زیرنویس فیلم Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 سعی می کند Muthu و Paavai را بکشد، اما در نهایت فقط انگشت صورتی موتو را قطع می کند. با این حال، آنها موفق به فرار می شوند. اساککی خانواده پاوای را می رباید، به این فکر که موتو کارجی را کشته است. موتو به فروشگاه می رسد و بی گناهی خود را توضیح می دهد و با تصمیم به داشتن یک زندگی عادی می رود. پس از این، کوتی بای توسط دوست دختر سریدهان کشته می شود، زیرا او او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، در حالی که مرگ کارجی را جشن می گیرد. ۵ سال بعد، موتو به یک گانگستر بسیار مورد احترام در لاکنو تبدیل شد، جایی که پاوای و او با هم ازدواج کردند. موتو جدا از زندگی روزمره خود به عنوان یک رئیس جنایت، زندگی شادی را با پاوای و پسرشان دارد. با این حال، پسر آنها در حمله ای که برای موتو انجام شده بود کشته می شود. موتو با کمک ایر، ملاقاتی با گانگسترها در الله آباد ترتیب می دهد و موفق می شود آنها را بکشد. موتو که از از دست دادن پسرش به خود می‌پیچد، با سریدهان که ازدواج کرده و به عنوان آرایشگر کار می‌کند، برخورد می‌کند. سفر Muthu برای تبدیل شدن به یک رئیس جنایتکار و نحوه فرار Sridharan از دست دزدان Kutty Bhai در ادامه ادامه خواهد یافت.

در فوریه ۲۰۱۸، گاوتام واسودف منون دنباله ای برای Vinnaithaandi Varuvaayaa (2010) با عنوان Ondraga را اعلام کرد که بر روی Karthik و بهترین دوستانش از کالج که ده سال پس از رویدادهای فیلم اول به ایالات متحده سفر می کنند تا در یک عروسی شرکت کنند، تمرکز می کند.  سیلامباراسان دوباره نقش خود را از فیلم اصلی بازی می‌کرد، و نام‌های برجسته‌ای را از برادری فیلم هند جنوبی بیرون کشید، اما تولید فیلم آغاز نشد. بعدها، سیلامباراسان و منون روی فیلم کوتاه Karthik Dial Seytha Yenn کار کردند، که بر اساس شخصیت‌های اولین فیلمی بود که در طول قرنطینه COVID-19 در هند فیلمبرداری شد.

زیرنویس فیلم وندو تانیندهاتو کادو ۲۰۲۲ به زودی پس از انتشار آن، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه سیلامباراسان و منون برای دنباله Vinnaithaandi Varuvaayaa یا یک فیلمنامه جدید نوشته شده توسط Menon همکاری خواهند کرد، به وجود آمد. در ژانویه ۲۰۲۱، سیلامباراسان پروژه جدید خود را اعلام کرد که توسط منون کارگردانی خواهد شد و ایشاری ک. گانش از Vels Film International سرمایه‌گذاری این پروژه را بر عهده دارد، و بدین ترتیب سومین همکاری بین منون و سیلامباراسان است.  A. R. Rahman به عنوان آهنگساز موسیقی در اوایل فوریه ۲۰۲۱ اعلام شد،  با ترانه سرا Thamarai نیز به تیم فنی پیوست. در روز تولد منون (۲۵ فوریه ۲۰۲۱)، سازندگان عنوان فیلم را به عنوان Nadhigalile Neeradum Suriyan اعلام کردند، که نام آن برگرفته از آهنگی از آهنگ “Ondra Renda Asaigal” از Kaakha Kaakha (2003) اثر Menon است.

زیرنویس Vendhu Thanindhathu Kaadu 2022 - بلو سابتایتل

Nidhima Taneja از The Print به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “این سفر نامفهوم ترین – یا اگر بخواهید آدم ضعیفی است – مردی در هرم است که وندو تانیندهاتو کادو را ارزش تماشا کردن دارد.” Sowmya Rajendran از The News Minute به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «فیلم Gautham Vasudev Menon تمام مطالب آشنای مورد انتظار شما از یک فیلم گانگستری را دارد، اما همچنین چند خروج و اضافه کردن به آن وجود دارد که همه چیز را جذاب نگه می‌دارد». Karthik Keramalu از Firstpost به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «این فیلم زندگی گانگسترهایی را که در انتهای زنجیره هستند انسانی می کند». M. Suganth از The Times of India به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و آن را “یک حماسه گانگستری ناهموار که در قسمت هایی کار می کند” نامید. پینکویلا به این فیلم ۳ ستاره از ۵ ستاره داد و نوشت: “Vendhu Thanindhathu Kaadu یک درام گانگستری سرگرم کننده است که بازی های شگفت انگیزی دارد.” جانانی K. of India Today به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «Vendhu Thinndhadhu Kaadu می‌توانست Pudhupettai سیمبو باشد، اما چند مایل کوتاه است. نیمه دوم می‌توانست ظریف‌تر باشد.» Srivatsan S از The Hindu نوشت: «بزرگ‌ترین نکته مثبت باید این باشد که ساختار فیلمنامه چقدر خوب است: جایی که شروع می‌شود، جایی است که فیلم به پایان می‌رسد.»

منتقدی برای Deccan Herald به ۳ از ۵ امتیاز داد و نوشت: “الگوی مردی شهر کوچک که به دنیای جنایتکاران کشیده می شود، جدید نیست. گاوتام آن را دوباره اختراع کرده و او شریک بزرگی در جنایت در سیمبو دارد. این یک ترکیب عالی است. Sowndarya Athimuthu از The Quint به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “اگرچه وندو تانندهادو کادو ممکن است به عنوان یک حماسه گانگستری معمول شناخته شود، اما این تلاش بی نظیری از Gautham Vasudev Menon است که به دیدگاه جیاموهان نویسنده تسلیم شده است” Sudhir Srinivasan. Cinema Express به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “VTK پتانسیل های زیادی را نشان می دهد و ناامیدکننده این است که آنقدر که انتظار دارید به اوج نمی رسد”.

زیرنویس وندو تانیندهاتو کادو 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس وندو تانیندهاتو کادو ۲۰۲۲ در روز اول اکران، فیلم بیش از ۱۲ کرور روپیه در سرتاسر جهان فروخت و بیش از ۸.۲۵ کرور روپیه در تامیل نادو جمع آوری کرد. این فیلم بیش از ۵۰ کرور روپیه فروخت و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تامیل در سال تبدیل شد.

قبل از تولید فیلم، چندین تهیه‌کننده شکایتی را علیه سیلامباراسان در شورای تهیه‌کنندگان فیلم تامیل (TFPC) به دلیل کار نکردن روی پروژه‌هایی که قبل از فیلمبرداری پیش برده بود، ثبت کرده بودند. مایکل رایاپان از Global Infotainment نیز پس از ناکامی در جبران خسارات وارده در طول تولید Anbanavan Asaradhavan Adangadhavan (2017) از Silambarasan انتقاد کرد. در نتیجه، شورای تهیه کنندگان فیلم تامیل در پی شکایات علیه سیلامباراسان کارت قرمز صادر کرد و همچنین از فدراسیون کارمندان فیلم جنوب هند (FEFSI) اصرار کرد که کارهای تولیدی فیلم را متوقف کند. با این حال، FEFSI از این فیلم حمایت کرده بود، زیرا ایشاری ک. گانش در طول قرنطینه COVID-19 به چندین روش به انجمن کمک کرده بود. در نهایت منجر به شکاف بین TFPC و FEFSI شد و تیراندازی به دنبال این حادثه مختل شد. طرفداران Silambarasan در نهایت از این بازیگر حمایت کردند و اقدامات TFPC را محکوم کردند؛  آنها شروع به استفاده از هشتگ “SaveTamilCinemafromTFPC” کردند که در نهایت برای دو روز در توییتر ترند شد. بعداً در ۲۶ آگوست ۲۰۲۱، گانش اعتراف کرد که مبلغ درخواستی را از طرف بازیگر برای ازسرگیری فیلمبرداری پرداخت کرده است. تضمین نامه ای به شورای تهیه کنندگان ارائه شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چگونه رپورتاژ بنویسیم؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح